Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Chytrá elektronika

Často hľadané

Často hľadané

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Chytrá elektronika

Bazar elektroniky: v aukci koupíte i prodáte za nejlepší možnou cenu

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 1 664 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 1 664 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

Radi športujete a ocenili by ste podrobnejšie informácie o vašej aktivite alebo len chcete, aby vám neunikla žiadna notifikácia? Práve pre vás sme pripravili ponuku šikovných a fitness hodiniek, náramkov, prsteňov a ich príslušenstvo. K najobľúbenejším patrí Apple Watch, Samsung Galaxy Watch a inteligentné hodinky Garmin. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku.

Smart hodinky

Smartwatch alebo chytré hodinkyelegantným doplnkom do práce, ale aj užitočným pomocníkom pri vašich športových aktivitách. Počas pracovného dňa vás upozorní na prichádzajúce sms, volanie alebo notifikácie zo sociálnych sietí. Hodinky s funkciou NFC budete môcť používať na platbu v obchodoch pri prepojení s Apple Pay, Google Pay a Android Pay. Samotné chytré hodinky nájdete v niekoľkých prevedeniach, rozdeľujú sa na pánske, dámske a detské chytré hodinky.

Apple Watch
Chytrý náramok

Fitness a chytré náramky

Pokiaľ chcete zariadenie používať prevažne pre športové aktivity, pri ktorých vám nevyhovujú veľké hodinky, sú pre vás ideálnou voľbou chytré a fitness náramky. Tieto náramky zvládnu zmerať počet krokov, srdcový tep, spálené kalórie a tiež zaznamenajú vzdialenosť a spánkovú aktivitu. Pri pokročilejších modeloch si môžete vybrať až zo 100 športov. K najväčším výrobcom patrí Xiaomi, Huawei, Niceboy a Samsung.

Chytré prstene

V posledních letech se na trhu s chytrou elektronikou objevily i chytré prsteny, které zaznamenávají vaši sportovní a spánkovou aktivitu po celý den a noc. Prsteny můžete jednoduše propojit s vaším chytrým mobilním telefonem, kde si následně můžete dosažené výsledky zkontrolovat. K nejznámějším chytrým prstenům patří Oura Ring a Ring Conn Smart Ring.

V posledných rokoch sa na trhu s inteligentnou elektronikou objavili aj inteligentné prstene, ktoré zaznamenávajú vašu športovú a spánkovú aktivitu po celý deň a noc. Prstene môžete jednoducho prepojiť s vašim chytrým mobilným telefónom, kde si následne môžete dosiahnuté výsledky skontrolovať. K najznámejším šikovným prsteňom patrí Oura Ring a Ring Conn Smart Ring.

Oura Ring 2
Náhradný remienok

Príslušenstvo pre chytrú elektroniku

Pre vaše chytré alebo fitness hodinky a náramky si môžete zaobstarať veľa príslušenstva. K najužitočnejším patria náhradné remienky, ochranné sklá a fólie, obaly, kryty a dobíjacie káble.


Zobraziť méně keyboard_arrow_up