Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Deti

Často hľadané

Často hľadané

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Deti

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 39 575 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 39 575 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

Deti sú obrovskou radosťou, ale zároveň prinášajú aj mnoho starostí. Ešte než príde dieťa na svet, treba nakúpiť veci do detskej izbičky, kočík, autosedačku a v neposlednom rade hygienické a ďalšie pomôcky, ktoré využijete pri starostlivosti o dieťa. Ako dieťa rastie, menia sa jeho potreby as tým aj jeho obľúbené hračky a veľkosť oblečenia a obuvi. Dôležitou životnou etapou dieťaťa je nástup k povinnej školskej dochádzke, ktorá si vyžaduje mnoho trpezlivosti rodičov a kvalitné školské pomôcky. Hovorí sa, že vychovať jedno dieťa stoja rodičia skoro 2 milióny korún. U nás na Aukre nájdete všetko, čo vaše dieťa potrebuje a ešte ušetríte zopár Eur.

Nakupujte od overených obchodníkov Aukro. Overených obchodníkov TOP Seller spoznáte podľa symbolu Symbol Aukro+. Veľká väčšina transakcií prebehne bez problému. Aby vás aj tak nič neprekvapilo, odporúčame prečítať Aké sú výhody TOP Seller.

autosedačka

Autosedačky

Autosedačka je nevyhnutným bezpečnostným prvkom pri cestovaní autom. Sedačku využijete už od narodenia bábätka, hovorí sa jej "vajíčko" a je možné ju zakúpiť samostatne, alebo v kombinácii s kočíkom. Využiť tiež môžete sedačku, ktorá v sebe kombinuje vajíčko a autosedačku pre väčšie deti do 18 kilogramov. Autosedačky sa rozdeľujú do piatich kategórií, ktoré sú rozdelené podľa váhového rozmedzia. V kategórii Autosedačky vám poradíme, ako vybrať tú pravú.

Kočiare

Kočík je pre dieťa kúzelným miestom, v ktorom trávia v začiatku života veľa času. Je to miesto, kde sa cíti v bezpečí a zároveň môže obdivovať svet okolo seba. Ako prvý na rad prichádza hlboký kočík, ktorý využijete do 6 mesiacov veku dieťaťa. Nasleduje športový kočík, ktorý vám bude robiť službu do 3 až 4 rokov veku dieťaťa. Tieto dva typy kočíkov môžete zakúpiť samostatne, v dvojkombinácii alebo v trojkombinácii, kde je navyše autosedačka. Na krátke prechádzky a nákupy je vhodný golfový kočík, ktorý je veľmi skladný.

trojkombinácia
detská pestúnka

Starostlivosť o kojencov a batoľatá

Starostlivosť o bábätko si vyžaduje mnoho pomôcok, ktoré môžu byť často veľmi nákladné. Chýbať by vám rozhodne nemali prebaľovacie a hygienické potreby. Chcete si byť istí, že vaše bábätko v pokoji spinká? Vďaka pestúnke budete mať prehľad o tom, čo vaše bábätko v postieľke robí a monitor dychu vás upozorní, že niečo nie je v poriadku. Rado sa vaše dieťa nosí? Elastická šatka a nosítko vám umožní mať dieťa pri sebe a zároveň budete mať voľné ruky.

Detské oblečenie a obuv

Deti rastú pred očami a často sa na nich nové oblečenie a topánky dlho neohrejú. Občas sa zároveň stane, že nový kus oblečenia zničí alebo stratí. U nás na Aukre nájdete všetko potrebné oblečenie pre vaše ratolesti.

detské body
detská postieľka

Detská izba

Ako sa menia potreby detí, mení sa aj ich detská izba. Prvé mesiace života najčastejšie trávia v spálni svojich rodičov. Pri presunutí do ich vlastnej izbičky je dôležité myslieť na to, aby ste vytvorili miesto, kde sa dieťa bude cítiť v bezpečí. Ďalšou veľkou premenou prejde izbička s nástupom dieťaťa do školy. Na scénu príde písací stôl a skrinky, kam je možné uložiť všetky školské potreby. U detí sa môže stať, že každý rok budú chcieť na stene novú obľúbenú postavičku a pridať poličku na nové hračky. Poslednou veľkou premenou prechádza izba počas obdobia puberty, kedy je pre dieťa izba veľmi detská a vyžaduje prerobenie od základu. Na Aukre nájdete všetko potrebné na vytvorenie vysnívanej izby pre vaše dieťa.

Hračky

Hračky patria neodmysliteľne do života detí, pomáhajú rozvíjať ich kreativitu a predstavivosť. S vekom dieťaťa sa mení jeho obľúbená hračka. Malé deti ocenia hračky, ktoré sú pestrofarebné, na dotyk príjemné a vydávajú rôzne typy zvukov. Staršie deti vyhľadávajú hračky, ktoré sú vizuálne efektné a zároveň dokážu potrápiť ich hlavičky. Každému dieťaťu urobí radosť plyšák, ku ktorému sa môže v noci pritúliť a brať si ho so sebou na cesty. Medzi hračky, ktoré urobia radosť nielen deťom, ale aj rodičom, patrí stavebnica LEGO. Na Aukre nájdete hračky pre všetky vekové kategórie.

stavebnica LEGO
školský batoh

Školské potreby

Nástup do školy je pre každé dieťa veľkým okamihom, ktorý vyžaduje od rodičov mnoho príprav a podpory. Chýbať nesmie aktovka, batoh alebo taška, do ktorej si dieťa môže uložiť všetky svoje školské potreby. V peračníku budú všetky pastelky a ceruzky v bezpečí, rovnako ako zošity v plastových obaloch. Na Aukre môžete nakúpiť svojmu školákovi všetko potrebné.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up