Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Dom a záhrada

Často hľadané

Často hľadané

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Dom a záhrada

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 55 404 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 55 404 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

Môj dom, môj hrad. Áno, tak to bezpochyby má veľa z nás. Domov – miesto, kde sa chceme cítiť dobre, bezpečne, pohodlne a príjemne. Aby tomu tak naozaj bolo, je veľmi dôležité vybavenie, ako nábytok aj dekorácia, a to vo farbách aj materiáloch, ktoré máte radi. A pre všetkých, ktorí majú to šťastie a sú vlastníci aj nejaké záhradky, aj pre tých je toho na Aukre veľa. Na Aukre skrátka ľahko vybavíte byt, zariadite dielňu, zušľachtíte záhradu, ale aj rozmaznáte domáce zvieratá. Prezrite si všetky ponuky, určite nebudete sklamaní. Overených obchodníkov TOP Seller spoznáte podľa symbolu Symbol Aukro+. Veľká väčšina transakcií prebehne bez problému. Aby vás aj tak nič neprekvapilo, odporúčame prečítať Aké sú výhody TOP Seller.

Všetko pre váš dom aj záhradu nájdete na Aukre

Všetko pre váš dom aj záhradu nájdete na Aukre

Aby váš domov vyzeral podľa vašich predstáv, je na mieste si ho vybaviť krásnymi, ale aj praktickými vecami. To všetko môže pekne liezť do peňazí, ale nebojte sa. Na Aukre totiž nájdete skvelé ponuky od obchodných reťazcov ako je IKEA, JYSK alebo obľúbený Lidl, a to všetko za mnohokrát naozaj výhodnejšie ceny.

Ako vytvoriť útulný domov?

V prvom rade si musíte vybrať správne vybavenie a dekoráciu. Začať môžete napríklad s pohodlnou pohovkou alebo kreslom. Nešetrite s vecami, ktoré vám navodia príjemné pocity a myšlienky, tým máme na mysli napríklad obrazy, sošky, sviečky alebo fotografie vašej rodiny a priateľov. Jednou z kľúčových miestností domova je spálňa. Aby sa vám dobre spalo, vyberajte kvalitný matrac a do izby voľte svetlé a pokojné farby. Pokiaľ pracujete často z domova, potom nepodceňujte ani charakter vašej pracovne.

Útulný domov
Záhrada ako oáza pokoja

Záhrada ako oáza pokoja

Oáza pokoja, to hovorí za všetko. Kto by to nechcel, že? Záhrada, či už veľká alebo malá, nám môže spríjemniť život. Posedenie pod pergolou, grilovanie s rodinou alebo skočiť v lete do osviežujúceho bazéna. Všetky spomínané radosti na Aukre zoženiete. A to nie je všetko. Na záhradu neodmysliteľne patria kríky, stromy a kvety. Vytvorte si miesto, kde vás to bude baviť.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up