Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Herné konzoly

Často hľadané

Často hľadané

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Značka
Určenie konzoly
Typ
Vlastnosti
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Herné konzoly

V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 457 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 457 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

Pod pojmom hernej konzoly si každý predstaví nadupané stroje za niekoľko tisíc, nemusí to tsk však byť. V ponuke herných konzol nájdete aj prenosné konzoly do ruky alebo retro konzoly, ktoré starších z vás prenesú do detstva. Poďme sa spoločne pozrieť, čo všetko dnešný trh ponúka.

Xbox One

Xbox

Videoherná značka Xbox patrí pod veľmi známu spoločnosť Microsoft. S prvou konzolou sa hráči mohli stretnúť v roku 2001. Jej nástupca Xbox 360 bol najúspešnejšou hernou konzolou tejto spoločnosti a mnoho hráčov je jej verných. Tretia generácia Xbox One zaznamenala tiež veľký úspech a bolo jej predaných vyše päťdesiat miliónov kusov. Rovnako ako Xbox 360 ju však už ako novú nekúpite. Posledné konzoly boli vydané na jeseň roku 2020 a jedná sa Xbox Series X a Series S.

Sony PlayStation

Japonská spoločnosť Sony predstavila prvú konzolu už v roku 1994 v Japonsku a nasledujúci rok aj celému svetu. V roku 2000 bol uvedený na trh PlayStation 2 a dodnes sa jedná o najpredávanejšiu konzolu na svete. Nasledovala konzola PlayStation 3 a PlayStation 4, tá sa zaradila medzi najrýchlejšie predávanú konzolu. V novembri 2020 vyšla konzola PlayStation 5, ktorú preslávila najmä jej nedostupnosť a veľmi vysoká cena vďaka priekupníkom. V sortimente spoločnosti Sony ďalej nájdete prenosné herné konzoly.

PS4
Nintendo DS Lite

Nintendo

Spoločnosť Nintendo bola založená v roku 1889 a zameriavala sa na výrobu herných kariet. V priebehu času sa snažila zamerať aj na iné odvetvie, ale kvôli neúspechu sa rozhodla zostať pri zábavných zariadeniach. V roku 1981 zaznamenala spoločnosť úspech s hrou Donkey Kong, ktorá odštartovala úspech spoločnosti Nintendo. Ako ďalší nasledovali Super Mario, Pokemon a Legend of Zelda. V roku 2006 bola predstavená konzola Nintendo Wii a o šesť rokov neskôr konzola Wii U. V súčasnej dobe si môžete užívať hry na konzole Nintendo Switch. Medzi najznámejšie prenosné konzoly patrí legendárna konzola GameBoy.

Nvidia Shield

Prepojenie multimediálneho centra a hernej konzoly – to je Nvidia Shield. Ide o zariadenie na operačnom systéme Android, ktoré je prispôsobené na ľahké streamovanie hier. Nvidia Shield môžete pripojiť k televízii a užívať si hry na Android, alebo vďaka funkcii NVIDIA Gamestream hrať hry na PC. Technológia GeForce Now vám umožní využívať výkonné počítače v datacentrách. Čerešničkou na torte je elegantný a ľahko futuristický dizajn.Prenosné herné konzoly

Prenosné herné konzoly boli odsunuté na druhú koľaj, pretože dnešné telefóny poskytujú dostatočný výkon a kvalitný obraz na hranie hier. Stále sa však tešia obľube a nájdeme aj nové kúsky. Mnoho fanúšikov prenosných herných konzol volí však retro konzoly, ktoré ich prenesú späť do detstva. Retro herné konzoly

Staré herné konzoly sa tešia stále veľkej obľube a dôkazom tomu sú aj nové konzoly, ktoré sa snažia napodobniť dizajn týchto klasík. Vďaka dobrej starostlivosti fanúšikov si aj dnes môžete zaobstarať legendárny Playstation 2 alebo GameBoy. Rozhodne nemôžete očakávať vysoký výkon a kôstkovú grafiku, ale môžete sa tešiť na hry, ktoré vás aj tak úplne pohltia.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up