Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Hi-Fi

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Hi-Fi

Populárne ponuky
Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 774 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 774 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
Populární nabídky
123456 chevron_right chevron_right

Pokiaľ radi počúvate hudbu v kvalitnej podobe, sú pre vás HiFi komponenty vhodným doplnkom na počúvanie. Prezradíme vám, aké zariadenie potrebujete na zostavenie skvelého Audio systému. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku.

HiFi zosilňovače

Zosilňovače zosilňujú prijímaný signál zo zdrojov, napríklad CD prehrávačov, gramofónov alebo ďalších podobných zariadení. Následný zosilnený signál pošle do reproduktorov alebo slúchadiel. Niektoré modely môžete pripojiť k televízorom, počítačom a prehrávačom. Rozdeľujú sa na stereo a kanálové zosilňovače.

Zosilňovač
Reproduktory

HiFi reproduktory

Reproduktory vylepšujú prevedenie zvukov zo zariadení alebo zosilňovačov a sú ideálnym pomocníkom na počúvanie hudby, hovoreného slova aj pri sledovaní filmov a seriálov. Rozdeľujú sa na aktívne a pasívne reproduktory, ktoré nájdete v stĺpovom, regálovom a centrálnom prevedení. Do HiFi reproduktorov môžeme zaradiť aj subwoofery a receivery.

HiFi receivery

Receivery pomáhajú zosilňovačom skvalitniť predvolený zvuk zo zdroja. Rozdeľujú sa na stereo a kanálové AV receivery, kde stereo receivery sú ideálnym riešením pre milovníkov hudby, ponúknu vám iba dva zvukové kanály. AV receivery sú základným zariadením pre kvalitné domáce kino, pretože umožňujú vytvoriť skvelý priestorový zvuk a majú väčší počet funkcií.

Receiver
Tuner

HiFi tunery

Tunery sa rozdeľujú na analógové a digitálne HiFi tunery. Umožní vám počúvať vaše obľúbené rádiové stanice. Moderné tunery zvládnu po pripojení k internetu prehrávať aj streamovacie služby typu Spotify, Apple music a podobne. Navyše k nim môžete pripojiť zariadenie cez USB konektor.

HiFi subwoofery

Subwoofery, rovnako ako zosilňovače, zosilňujú frekvenciu prijímaného signálu. Rozdeľujú sa na aktívne, pasívne a bezdrôtové subwoofery. Aktívne subwoofery sa najčastejšie používajú v automobiloch. Pre funkčnosť pasívnych subwooferov je potrebné ich zapojiť do zosilňovačov. Bezdrôtové subwoofery sú obľúbené kvôli svojej zabudovanej batérii na výletoch alebo na párty, niektoré typy sú dokonca aj vodotesné.

Subwoofer
Gramofón

HiFi gramofóny

Gramofóny sa stávajú opäť hitom, umožnia vám prehrávať vinylové platne, moderné prístroje vám umožnia prehrávať hudbu z flash diskov alebo cez Bluetooth pripojenie. Rozdeľujú sa na moderné gramofóny a retro gramofóny. Pre správny chod je potrebné ich pripojiť k reproduktorom alebo reprosústavám.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up