Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Hry

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Žáner
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Hry

Populárne ponuky
Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 11 916 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 11 916 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
Populární nabídky
123456 chevron_right chevron_right

Hry sú pre mnoho z nás spôsob, ako sa odreagovať a ponoriť sa do vymysleného sveta. V poslednej dobe sú však aj možnosťou obživy a herný priemysel zažíva obrovský boom. Výroba herného titulov nie je lacnou záležitosťou a sú použité tie najmodernejšie technológie. Pre najrealistickejší vzhľad hier sú pre postavy často použité živé osoby, ktoré sa prevedú do digitálnej podoby. Uspokojiť dnešných hráčov je veľmi zložité, preto je kladený dôraz na pútavý a originálny príbeh.

PC hry

Počítačové hry ponúknu najviac titulov a stále vedú pred hrami na konzole. História mnohých obľúbených hier siaha až do minulého storočia. V súčasnej chvíli sa práve tieto hry tešia veľkej obľube a vychádza mnoho remakov starých peciek. V kontraste k týmto hrám sa objavujú hry, ktoré je ťažké rozoznať od filmu. Počítačové hry ponúknu všetky typy žánrov a je len na vás, ktorý si vyberiete. Chcete si zahrať na hrdinu, vybudovať mocnú ríšu, alebo si zapretekať vo formule?

Far Cry 6

Hry na Nintendo

Hry na konzole Nintendo sa stále držia klasického predaja hier v krabici, hru tak máte fyzicky pri sebe. Tento spôsob teší najmä hráčov, ktorí hry radi zbierajú. Niektoré hry ponúkajú možnosť rozšírenia a kozmetického obsahu, ktorý je možné stiahnuť online. Hry môžete stále zaobstarať aj pre staršie typy konzol, ako je napríklad Nintendo Wii.

Hry na Gameboy

Konzola Gameboy patrí medzi najúspešnejšie vreckové konzoly a do súčasnosti má vernú základňu fanúšikov. Na tejto konzole ste si mohli zahrať hry ako Tetris, Pokemon a Mario. Hry sa vkladajú pomocou cartridge, čo bolo považované za revolúciu, pretože ste si mohli zahrať viac hier na jednej konzole.

Hry na konzoli Sega

Medzi retro konzoly sa radí konzola Sega, jej história siaha do 80. rokov minulého storočia. Maskotom týchto konzol sa stal legendárny ježko Sonic. Hry s touto postavičkou zvádzali boj s konkurenčnou konzolou Nintendo a sériou Super Mario Bros. Medzi ďalšie hry patrili tituly Golden Axe a Altered Beast.

Uncharted 4: A Thief's End

Hry na PlayStation

Každá konzola sa snaží ponúknuť vždy niečo naviac, aby prilákala čo najviac hráčov. Sony PlayStation sa vydalo cestou exkluzívnych herných titulov, ktoré si nezahráte na žiadnom inom zariadení. Medzi tieto tituly patria napríklad The Last of Us Part II, Death Stranding, God of War alebo Marvel's Spider-Man. Hry na Playstation sa snažia hráča čo najviac zapojiť a využiť na maximum vychytávky gamepadu.

Hry na XBOX

Väčšinu hier, ktoré si môžete zahrať na počítači, si zahráte aj na konzole XBOX. Pre milovníkov hier, ktorí by si radi zahrali staré herné pecky z XBOX 360 na novšej konzole, sú pripravené hry so spätnou kompatibilitou. Hry optimalizované pre konzoly XBOX Series X a S sa vyznačujú vylepšenou grafikou, rýchlym načítaním a stabilnými snímkami.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up