Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Knihy

Často hľadané

Často hľadané

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Štítky
Opotrebenie
Väzba
Stav
Doba dodania (od obdržania platby)
Ďalšie informácie
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Knihy

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 236 054 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 236 054 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

Milujete vôňu papiera a nedokážete si predstaviť lepšie popoludnie ako to strávené v spoločnosti dobrej knihy? Možno, že len chcete byť aspoň na chvíľu „offline“ a oddýchnuť si od monitora počítača, displeja mobilu a ďalšej elektroniky. V oboch prípadoch si „zalovte“ na Aukre, pretože pre vás máme veľký výber knižných noviniek a kúskov z antikvariátu tých najrôznejších žánrov, a to aj v cudzom jazyku.

Oddychové knihy aj napínavé príbehy

Či medzi vaše obľúbené knižky patria beletrie ako detektívky, historické a vojnové alebo dobrodružné romány či sci-fi a fantasy, určite vás naša ponuka kníh poteší rovnako ako milovníkov cestopisov, biografií, poézie a umenia.

Detektívka
Detská kniha

Detské knihy

Radi svojim deťom pred spaním čítate rozprávky a ony vás so záujmom počúvajú? Mrknite, aké knihy pre deti predajcovia na Aukre ponúkajú a možno, že narazíte na detskú knižku, ktorú ste kedysi milovali aj vy. Rovnako ľahko u nás zoženiete aj leporela pre najmenších a knižky určené deťom, ktoré sa učia čítať.

Kuchárky pre dcéru aj otca

Varenie, pečenie alebo príprava dezertov a koktailov je pre začiatočníkov oveľa jednoduchšie, keď môžu postupovať podľa receptu. Ostrieľaným kuchárom poslúžia kuchárky zase vo chvíľach, keď nevedia, čo zajtra variť a potrebujú načerpať trochu inšpirácie. Pokiaľ sa teda chystáte nahliadnuť pod pokrievku talianskej, ázijskej alebo tradičnej slovenskej kuchyne, mrknite do kategórie Kuchárky, kde na vás čaká mnoho receptov, ktoré skrátka musíte vyskúšať.

Kuchárka
Slovník

Slovníky rozšíria vašu slovnú zásobu

Učíte sa nové anglické, nemecké alebo španielske slovíčka a namiesto online slovníkom dávate prednosť papierovým? V kategórii Knižné slovníky hravo nájdete slovník česko-anglický alebo latinský slovník, ktorý vám cestu za širšou slovnou zásobou vo vybranom jazyku neskutočne uľahčí. Okrem slovníkov cudzojazyčných na Aukre ale ponúkame aj náučné slovníky z rôznych odborov, slovníky cudzích slov, a dokonca aj pravidlá slovenského pravopisu.

Krížovkársky slovník

Špeciálnu kategóriu vo svete slovníkov tvoria krížovkárske slovníky, ktoré sú nepostrádateľnou pomôckou pri lúštení švédskych aj iných krížoviek a rébusov.

Krížovkársky slovník
Odborná literatúra

Odborná literatúra

Krásna literatúra je síce fajn, ale občas dávate prednosť literatúre faktu alebo iným odborným knihám? Tiež pre vás máme na Aukre široký výber najrôznejších knižiek, či už sa zaujímate o históriu a dejepis, politiku, religionistiku, prírodné vedy, techniku alebo psychológiu.

Audioknihy

Keď sa vám času, energie či nálady na čítanie nedostáva, poobzerajte sa po audioknihe. Pustiť si ju môžete v tablete, na počítači, smartfóne alebo autorádiu, takže vám nič nebráni, aby ste si svoju obľúbenú beletriu, poéziu či odbornú literatúru v trochu inej podobe užili pri šoférovaní auta alebo pokojne so zavretými očami, zatiaľ čo odpočívate na pohovke.

Audio kniha
Zobraziť méně keyboard_arrow_up