Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Mobilné telefóny Nokia/Microsoft

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Vlastnosti Konštrukcia
Vnitřní paměť
Počet objektivů zadního fotoaparátu
Značka Uhlopriečka displeja
Doba dodania (od obdržania platby)
Operačný systém Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Mobilné telefóny Nokia/Microsoft

V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 302 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 302 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

Věděli jste, že firma Nokia byla založena již v roce 1865 ve městě Nokia poblíž Tampere jako papírna? V 70. letech 20. století vstoupila na telekomunikační trh. Akcie Nokie koupila v roce 2014 společnost Microsoft. Nokia uvedla na trh tlačítkové i dotykové mobilní telefony. Podívejte se na naši aktuální nabídku telefonů Nokia.

Vedeli ste, že firma Nokia bola založená už v roku 1865 v meste Nokia v blízkosti Tampere ako papiereň? V 70. rokoch 20. storočia vstúpila na telekomunikačný trh. Akcie Nokie kúpila v roku 2014 spoločnosť Microsoft. Nokia uviedla na trh tlačidlové aj dotykové mobilné telefóny. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku telefónov Nokia.

Tlačidlový telefón Nokia

Tlačítkové telefony Nokia naleznete v několika provedeních. Telefony vám mohou poskytnout i užitečné funkce jako WiFi, vložení druhé SIM karty a vyšší odolnost. Nokia pro seniory vyrábí telefony odolné proti nárazu, nejoblíbenějšími jsou Nokia 3310, Nokia 105 a Nokia 150. Kromě klasických tlačítkových naleznete i v minulosti oblíbené vyklápěcí Véčka.

Tlačítkové telefóny Nokia nájdete v niekoľkých prevedeniach. Telefóny vám môžu poskytnúť aj užitočné funkcie ako WiFi, vloženie druhé SIM karty a vyššiu odolnosť. Nokia pre seniorov vyrába telefóny odolné proti nárazu, najobľúbenejšími sú Nokia 3310, Nokia 105 a Nokia 150. Okrem klasických tlačidlových nájdete aj v minulosti obľúbené vyklápacie Véčka.

Tlačidlový telefón Nokia
Dotykový telefón Nokia

Dotykový telefón Nokia

Pokud vyžadujete od vašeho telefonu náročné funkce, jsou pro vás chytré telefony Nokia těmi správnými. Řada telefonů Nokia 7, Nokia 8 a Nokia 9 nabízí ohromný výkon telefonů, funkci rychlého nabíjení a kvalitní fotoaparát. Do střední třídy dotykových telefonů patří řada telefonů Nokia 4, Nokia 5 a Nokia 6. Zastánci základních funkcí na telefonu zaujmou řady Nokia 1, Nokia 2 a Nokia 3.

Pokiaľ vyžadujete od vášho telefónu náročné funkcie, sú pre vás chytré telefóny Nokia tými správnymi. Rada telefónov Nokia 7, Nokia 8 a Nokia 9 ponúka ohromný výkon telefónov, funkciu rýchleho nabíjania a kvalitný fotoaparát. Do strednej triedy dotykových telefónov patria telefóny Nokia 4, Nokia 5 a Nokia 6. Zástancovia základných funkcií na telefóne zaujme Nokia 1, Nokia 2 a Nokia 3.

Staré telefóny Nokia

Staré mobilní telefony se vyznačují odolností vůči nárazům. Nejznámějším starým telefonem společnosti je Nokia 3310, dalšími známými telefony jsou Nokia 6300, Nokia 5110, Nokia 3410, Nokia 6700 a Nokia 5510.

Staré mobilné telefóny sa vyznačujú odolnosťou voči nárazom. Najznámejším starým telefónom spoločnosti je Nokia 3310, ďalšími známymi telefónmi sú Nokia 6300, Nokia 5110, Nokia 3410, Nokia 6700 a Nokia 5510.

Nokia 3310
Zobraziť méně keyboard_arrow_up