Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Mobilné telefóny Xiaomi

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Vlastnosti Konštrukcia
Vnitřní paměť Počet objektivů zadního fotoaparátu
Uhlopriečka displeja
Značka
Doba dodania (od obdržania platby)
Operačný systém
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Mobilné telefóny Xiaomi

Xiaomi bazar: použité telefony hledají nového majitele

V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 137 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 137 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123 chevron_right chevron_right

Smartphony nápaditej a úspešnej značky Xiaomi, ktorá vznikla v roku 2010, sú medzi používateľmi veľmi vyhľadávané. Okrem príjemného používateľského prostredia sa totiž vyznačujú aj špičkovým dizajnom a kvalitným spracovaním všetkých súčiastok. Radi by ste si mobilný telefón Xiaomi zaobstarali a neviete, ktorý vybrať? Poradíme.

Xiaomi Mi

Patríte medzi používateľov, ktorí si nikdy nenechajú ujsť tie najnovšie modely a zároveň si potrpíte na špičkové funkcie? Tieto telefóny z radu Xiaomi Mi sú pre vás ideálnou voľbou:

 • Xiaomi Mi 10 si obľúbite nielen pre veľký 6,67” displej, ale hlavne pre fotoaparát so štyrmi objektívmi, optickou stabilizáciou a rozlíšením 108 Mpx.
 • Xiaomi Mi Mix s 6,4” displejom si kúpte v prípade, že sa vám páčia bezrámčekové mobily. Milo vás prekvapí dlhá výdrž batérie či netradičný materiál tela telefónu, ktoré je vyrobené z bielej alebo čiernej keramiky.
 • Xiaomi Mi Note 10 má oproti základnej verzii Xiaomi Mi 10 menší displej, ale rovnako výkonný fotoaparát s jedným zadným objektívom navyše.
 • Xiaomi Mi SE ponúka základné funkcie a o niečo horšie parametre ako vyššie zmieňované Xiaomi, ale za výrazne nižšiu obstarávaciu cenu.

Xiaomi Redmi

Pokud se spokojíte se střední třídou chytrých telefonů s přívětivou cenovkou, mrkněte na mobily z řady Xiaomi Redmi.

 • Xiaomi Redmi Note 10 s 6,43” AMOLED displejem vyniká dlouhou výdrží baterie a umožňuje rychlonabíjení.
 • Xiaomi Redmi Note Pro má oproti základní verzi větší 6,67” Super AMOLED displej. Jeho procesor je tak výkonný, že bez problému „utáhne“ ty nejnovější mobilní hry.
 • Xiaomi Redmi 9 vás nejspíš zaujme 6,53” Full HD displejem s perfektním vykreslením barev. Nelze opomenout ani jeho zadní fotoaparát se čtyřmi objektivy s rozlišením 13 Mpx, 8 Mpx, 5 Mpx a 2 Mpx nebo přední 8Mpx fotoaparát.
 • Xiaomi Redmi 8 je typickým příkladem mobilů střední třídy od Xiaomi. Pochlubit se může výkonným procesorem, dvěma zadními fotoaparáty s rozlišením 12 Mpx a 2 Mpx i možností navýšení interní paměti za pomoci micro SD karty až na 1 TB.

Pokiaľ sa uspokojíte so strednou triedou chytrých telefónov s prívetivou cenovkou, mrknite na mobily z radu Xiaomi Redmi.

 • Xiaomi Redmi Note 10 so 6,43” AMOLED displejom vyniká dlhou výdržou batérie a umožňuje rýchlonabíjanie.
 • Xiaomi Redmi Note Pro má oproti základnej verzii väčší 6,67” Super AMOLED displej. Jeho procesor je taký výkonný, že bez problémov „utiahne“ tie najnovšie mobilné hry.
 • Xiaomi Redmi 9 vás najskôr zaujme 6,53” Full HD displejom s perfektným vykreslením farieb. Výhodou je aj jeho zadný fotoaparát so štyrmi objektívmi s rozlíšením 13 Mpx, 8 Mpx, 5 Mpx a 2 Mpx alebo predný 8 Mpx fotoaparát.
 • Xiaomi Redmi 8 je typickým príkladom mobilov strednej triedy od Xiaomi. Pochváliť sa môže výkonným procesorom, dvoma zadnými fotoaparátmi s rozlíšením 12 Mpx a 2 Mpx aj možnosťou navýšenia internej pamäte za pomoci micro SD karty až na 1 TB.
Zobraziť méně keyboard_arrow_up