Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Mobily a smart elektronika

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Mobily a smart elektronika

Populárne ponuky
Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 24 598 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 24 598 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
Populárne ponuky
123456 chevron_right chevron_right

Bez smart zariadení, ktoré nám pomáhajú s každodenným fungovaním a pracovnými povinnosťami, sa mnoho z nás už nezaobíde. Ráno nám pomáhajú vstať, cez deň ich využívame na prácu a večer vďaka nim môžeme zahodiť starosti a odreagovať sa, alebo nás vybičujú k zdravému pohybu. Či už využívate iba mobilný telefón, alebo vyžadujete viac chytrých zariadení, pomôžeme vám s kvalitným výberom.

Mobilné telefóny

Na trhu nájdete veľký výber telefónov od klasických tlačidlových po ultra inteligentné dotykové telefóny. Pri výbere telefónu myslite vždy na to, čo od telefónu očakávate a aký je váš rozpočet. Vyššia cena automaticky neznamená lepší a výkonnejší telefón. Na výber máte najmä z dvoch operačných systémov - Android, ktorý je najviac využívaným operačným systémom a využívajú ho značky ako Samsung, Xiaomi, Huawei atď. a iOS, ktorý využíva iba značka Apple.

iPhone 13
Obal iPhone 11

Kryty a obaly na mobil

Snáď skoro každý z nás zažil ten infarktový stav, keď mu telefón vypadol z ruky na zem a bál sa ho zdvihnúť, pretože sa desil, koľko zranení tento pád telefónu spôsobil. Inteligentné telefóny sú často vyrobené z málo odolných materiálov, ako je napríklad sklo. Preto by ste nemali zabúdať pri kúpe telefónu rovno zaobstarať aj obal, ktorý telefón ochráni. Na výber máte zo širokej ponuky od krytov, ktoré chránia iba zadné a bočné časti telefónu, po obaly, ktoré dokážu ochrániť aj displej telefónu. Vždy si skontrolujte, že vybraný kryt je vyrobený pre vami vybraný typ telefónu. Pokiaľ máte telefón, na ktoré sa kryty nevyrábajú, môžete siahnuť po univerzálnom kryte, u neho si iba skontrolujte, že zodpovedajú rozmery.

Nabíjačka na mobil

Nabíjačka na telefón je väčšinou súčasťou balenia a je nepostrádateľným parťákom mobilného telefónu. Koncovka nabíjačky musí vždy zodpovedať konektoru v telefóne. Medzi najčastejšie konektory patrí MicroUSB, USB-C a Lightning. Niektoré telefóny dnes ponúkajú aj možnosť bezdrôtového nabíjania.

iPhone nabíjačka
Tvrdené sklo

Tvrdené sklo a fólia na mobil

Ochrana displeja je neoddeliteľnou súčasťou starostlivosti o váš telefón. Riešením môže byť obal na telefón, ktorý má krytku aj cez displej. Avšak je tu stále riziko, že počas používania telefón poškriabete, alebo vám vypadne z ruky. Z tohto dôvodu odporúčame na displej opatriť ochrannú fóliou alebo tvrdené sklo. Len tak budete mať istotu, že displej bude stále vyzerať ako nový.

Smart hodinky

Už dávno neplatí, že hodinky ukazujú iba čas. Dnešné chytré hodinky často nahradia aj chytrý telefón, väčšina však funguje s telefónom v dokonalej symbióze. Cez smart hodinky si môžete ľahko skontrolovať, či vám niekto volal, písal, aký máte tep, alebo či ste počas dňa nachodili dostatočný počet krokov. Na výber máte z niekoľkých designových prevedení, takže hodinky môžete doladiť k svojmu štýlu.

Xiaomi smart hodinky
GPS

GPS

Aj keď chytré telefóny ponúka možnosť navigácie, stále sa oplatí mať GPS zariadenie zvlášť. Výhodou je napríklad väčšia prehľadnosť displeja. Pri výbere vždy myslite na to, na čo budete navigáciu využívať. Či budete brázdiť cesty, alebo skôr chodiť pešo. Nezabudnite sa pozrieť aj na doplnkové funkcie, ktoré GPS navigácia ponúka, často môžu cestovanie uľahčiť alebo spríjemniť.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up