Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Náradie

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Náradie

Populárne ponuky
Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 9 047 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 9 047 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
Populární nabídky
123456 chevron_right chevron_right

Potrebujete pri sebe doma alebo na záhrade niečo zmontovať, vyrobiť alebo opraviť? Tak to sa vám bude hodiť náradie. Na Aukre sú k dispozícii aku vŕtačky, vrtáky, brúsky, gola sady, elektrocentrály a ďalšie náradie, ktoré by vo vašej domácnosti alebo dielni nemalo chýbať.

Náradie pre váš domov a záhradu

V tejto kategórii na vás čaká nielen lacné náradie, ale aj profi náradie a ak potrebujete euro náradie či aku náradie, potom budete určite nadšení, že naši predajcovia myslia aj na vás. Pokiaľ zháňate náradie do dielne alebo ručné náradie, ako sú manuálne hoblíky, skrutkovače, dláta a kliešte, môžete si ich u nás kúpiť buď samostatne alebo ako sadu náradia.

Vŕtačky a skrutkovače

Vo chvíľach, kedy chcete pripevniť pár skrutiek a nechce sa vám siahať po elektrickom náradí, vystačíte si s obyčajným ručným skrutkovačom. Pokiaľ by ste ich ale potrebovali priskrutkovať väčšie množstvo, mohli by vás z manuálneho skrutkovania za chvíľu bolieť ruky. Vtedy sa môžete spoľahnúť na silu aku skrutkovača. Nepočítajte ale s tým, že by mal takú silu ako aku vŕtačka, ktorá hravo prevŕta aj kov alebo aku príklepová vŕtačka, ktorá si poradí s väčšinou typov muriva. Na vŕtanie väčších otvorov do vysoko odolných materiálov na ťažko dostupných miestach je najvhodnejšia magnetická vŕtačka vybavená stabilizačným magnetickým stojanom.

Brúsky a píly

Chcete nejaký kus dreva, plastu alebo iného materiálu odrezať alebo zrezať? Vyberte si vhodnú pílu:

  • Pokosová píla známa aj ako okružná píla, s ktorou môžete rezať drevo, umelú hmotu aj hliník pod zvoleným uhlom, či kapovacia pokosová píla, ktorá reže v dvoch rovinách.
  • Aku reťazová píla – je ľahšia ako klasická reťazová píla a ideálna na prerezávanie stromov a kríkov na záhrade alebo rezanie dreva na kúrenie v peci.
  • Stolová kotúčová píla – vie narezať drevo naprieč aj pozdĺžne, a to s dokonalou presnosťou.
  • Priamočiara píla – je dokonalým náradím pre každého domáceho majstra. Je skladná, ľahká, takže sa zmestí aj do menších dielní a okrem dreva si poradí aj s oceľou.

Potrebujete povrch dreva alebo iného materiálu skôr zbrúsiť? Vyskúšajte niektorú z brúsok:

  • Modelárska brúska – pre drobné „uhladzujúce“ práce a leštenie.
  • Uhlová brúska – možno ju poznáte aj ako flexu alebo rozbrusovačku. Jej veľkou výhodou je, že na ňu môžete pripevniť najrôznejšie rezné a brúsne kotúče podľa aktuálnej potreby.
  • Oscilačná brúska – využiteľná mnohými spôsobmi, pretože s ňou je možné nielen brúsiť, ale aj rezať.
  • Pásová brúska či vibračná brúska – je ako stvorená na opracovanie väčších plôch.
  • Excentrická brúska – nielen kmitá, ale aj rotuje. Využijete ju hlavne v momentoch, kedy potrebujete povrch rovnomerne zbrúsiť a nechcete, aby na ňom boli viditeľné kruhy, ktoré by na materiáli po práci s iným typom brúsky zostali.

Bez ohľadu na to, aký typ brúsky alebo píly zháňate, navštívte kategóriu Elektrické náradie, kde „tú svoju“ určite nájdete. Veríte v príslovie „dvakrát meraj, raz rež“? Zaobstarajte si praktické meradlo.

Svietidlá

Musíte montovať na tmavom mieste a máte so sebou parťáka? Dajte mu do ruky výkonnú baterku či halogénové alebo LED svietidlo. Ste na to sami? Uvoľnite si ruky na prácu a investujte do čelovky. Pred samotným obstaraním svietidla si však overte, či je vzhľadom na účel, na ktorý ho hodláte využiť, odolná voči pádu alebo vode.

Gola sady

Už máte sadu vrtákov alebo bitov, ale gola sada u vás doma stále chýba? Napravte to a investujte do kufríka s račňou a výmennými nástavcami pre povoľovanie a uťahovanie skrutiek, matíc aj skrutiek rôznych tvarov a veľkostí.

Elektrocentrály

Potrebujete použiť elektrické náradie v miestach, kde nie je dostupná elektrická sieť? Vezmite si so sebou elektrocentrálu – generátor elektriny – pomocou ktorej kdekoľvek a kedykoľvek nabijete aku vŕtačku, elektrickú pílu a pokojne aj dobíjacie svietidlo.

Ostatné náradie

Zháňate nejakú špecialitu ako elektrický hoblík alebo krimpovacie kliešte? Navštívte kategóriu Ostatné.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up