Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Notebooky, príslušenstvo

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Notebooky, príslušenstvo

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 29 480 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 29 480 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

Notebooky sú skvelým pomocníkom pri práci, na cestách aj v domácnosti. Notebooky sú obľúbené u herných nadšencov, študentov aj vysoko postavených manažérov. Používanie notebooku vám uľahčia kvalitné komponenty a batérie s dlhou výdržou. U nás na Aukre si môžete vybrať z veľkej ponuky notebookov, príslušenstva a kvalitných komponentov.

Notebooky

Hľadáte nový notebook, ktorý bude spĺňať vaše požiadavky? Na pracovné účely oceníte notebook s dlhou výdržou batérie a nízkou váhou. Herné notebooky sa odlišujú svojim výrazným dizajnom a kvalitnými komponentmi. Užite si tie najnovšie herné pecky v najvyššej kvalite s ostrým a plynulým obrazom. Nemôžete sa rozhodnúť, či je pre vás vhodnejší notebook alebo tablet? Ideálnym riešením je zariadenie 2 v 1, ktoré kombinuje výhody týchto dvoch zariadení.

notebook
Batéria k notebooku

Príslušenstvo k notebookom

Notebooky sa vyznačujú fungovaním bez pripojenia k napájaniu, preto je dôležité, aby batéria notebooku vydržala čo najdlhšie. Postupom času sa môže stať, že batéria už nevydrží tak dlho ako na začiatku. Riešením je samozrejme kúpa nového notebooku, ale to je celkom nákladné riešenie. Pokiaľ vám notebook vyhovuje, stačí zaobstarať batériu novú. Pri kúpe dbajte na to, aby bola batéria 100% kompatibilná s vašim notebookom. To isté platí pri kúpe nového adaptéra, ktorý doplní potrebnú šťavu. Na cesty oceníte pohodlnú tašku alebo batoh.

Komponenty k notebookom

Kvalitnými komponentmi môžete upgradovať svoj notebook, predĺžiť jeho životnosť a skvalitniť vlastnosti. Vylepšiť môžete operačnú pamäť, procesor a ďalšie, čo zaistí plynulejší chod a rýchlejšie načítanie aplikácií. Ste milovníci hier a filmov na CD/DVD? Dnešné notebooky väčšinou nedisponujú mechanikou, jednoduchým riešením je externá mechanika, ktorú je možné pripojiť k notebooku. Poškodila sa vám obrazovka alebo klávesnica? Vyberte si zo širokej ponuky náhradných dielov.

Procesor intel
Zobraziť méně keyboard_arrow_up