Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Pánske oblečenie

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Farba Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Pánske oblečenie

Populárne ponuky
Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 6 218 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 6 218 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
Populární nabídky
123456 chevron_right chevron_right

Potrebujete si oživiť váš šatník, zháňate oblek s košeľou pre pracovný pohovor alebo firemné rokovania? Práve pre vás máme širokú ponuku pánskeho oblečenia za outletové ceny aj oblečenie od celosvetovo známych značiek. Prezradíme vám, aké kúsky v našej ponuke môžete objaviť.

Pánske trička a košele

Pánske tričká môžu mať dlhý alebo krátky rukáv. Na tričkách môžete nájsť aj text alebo potlač. Zvláštnym typom tričiek sú polo tričká, ktoré sú vhodnou voľbou napríklad do zamestnania, na formálne firemné schôdzky alebo rodinné slávnostné obedy a večere. Pánske košele sa taktiež rozdeľujú podľa dĺžky rukáva na košele s dlhým a krátkym rukávom. Ideálnou voľbou do zamestnania pre manažérov sú biele alebo svetlo modré košele.

Pánske polo tričko
Pánske kraťasy

Pánske kraťasy a nohavice

Do teplých mesiacov sú ideálnou voľbou pánske kraťasy a trojštvrťové nohavice, ktoré sa rozdeľujú podľa materiálu na bavlnené, polyesterové a džínsové. Naopak pri chladnejších dňoch využijete dlhé nohavice, ktoré sa spravidla rozdeľujú na džínsové a plátené, tie sú vyrobené z bavlny.

Pánske mikiny a svetre

Neoddeliteľnou súčasťou oblečenia pre chôdzu vonku v chladnejších mesiacoch sú svetre a mikiny, ktoré si môžete vybrať so zipsom, s kapucňou alebo bez kapucne. Svetre môžu byť aj elegantným doplnkom košele pre firemné schôdzky a meetingy. Mikiny a svetre nájdete v mnohých farebných prevedeniach.

Pánska mikina
Pánske plavky

Pánske plavky

Pokiaľ radi vyrazíte k bazénu alebo na verejné kúpalisko k rybníku, máme pre vás pripravenú ponuku pánskych plaviek, ktoré sa rozdeľujú na slipové, šortky, boxerky, retro, plážové a športové. Samozrejmosťou je niekoľko desiatok farebných prevedení s rôznymi vzormi.

Pánske tepláky a teplákové súpravy

Tepláky a teplákové súpravy sú ideálnym oblečením napríklad na prácu na chate a v zimných mesiacoch v dome alebo byte. Väčšina teplákov a teplákových súprav majú vrecká a sú vyrobené z bavlny. Neoddeliteľnou súčasťou vrchného dielu väčšiny teplákových súprav je zips na rozopínanie.

Pánska tepláková súprava
Pánske sako

Pánske obleky

Pánske saká a obleky sú vhodným oblečením pre spoločenské akcie, plesy, firemné rokovania alebo pohovory do nového zamestnania. Aj napriek veľmi obľúbenej čiernej, modrej alebo šedej farbe môžete v ponuke objaviť aj hnedé, zelené, červené a béžové obleky. Pánske saká sú ideálnym doplnkom k menej formálnym pánskym nohaviciam.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up