Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Počítače a hry

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Počítače a hry

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 60 632 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 60 632 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

V kategórii Počítače a hry nájdete nielen stolné počítače, notebooky, tablety a herné zariadenia, ale aj servery a pokladničné systémy, ktoré vám pomôžu pri vašom podnikaní. Na Aukre vám navyše poradíme, ako si vybrať zariadenie, ktoré splní všetky vaše požiadavky.

notebook

Notebooky, príslušenstvo

Notebook je veľmi obľúbený pre možnosť mať ho neustále pri sebe. Vziať si ho tak môžete do školy, na pracovnú cestu alebo na dovolenku. Výber notebooku by ste mali vždy prispôsobiť tomu, na čo ho plánujete využívať. Herné notebooky sú vybavené tými najlepšími komponentmi a odlišujú sa výrazným designom. Plánujete byť s notebookom často na cestách? Zamerajte sa najmä na hmotnosť počítača a výdrž batérie.

Stolové počítače, príslušenstvo

Stolové počítače sú vhodnou voľbou pre občasného aj náročného používateľa. Jednotlivé modely stolných počítačov sa líšia nielen cenou a vzhľadom, ale aj použitými komponentmi. Použité komponenty určujú, či je počítač vhodný na kancelárske účely, alebo sa jedná o nadupaný herný stroj. Nenašli ste stolný počítač, ktorý by splnil vaše očakávania? Riešením je postaviť si svoju vlastnú PC zostavu.

stolový počítač
grafická karta

PC komponenty

S kvalitnými PC komponentmi si zvládnete postaviť novú PC zostavu, alebo upgradovať svoju súčasnú. Základom každej PC zostavy je počítačová skriňa a základová doska, ktoré zásadne ovplyvňujú to, aké ďalšie komponenty následne zvolíte. Pri výbere komponentov je dôležité myslieť nielen na to, či je komponent dostatočne výkonný, ale aj či je kompatibilný so zvyškom počítačovej zostavy.

Tablety a čítačky e-kníh

Tablet v sebe spája výhody mobilného telefónu a notebooku. Jedná sa o kompaktné a mnohokrát aj veľmi výkonné zariadenie, ktoré môžete mať neustále po ruke. Rovnako ako pri počítačoch je ponuka tabletov veľmi rozmanitá a vyberie si naozaj každý. Špeciálnou kategóriou sú čítačky e-kníh, vďaka ktorým môžete mať celú svoju knižnicu pri sebe.

čítačka e-kníh
herná konzola

Herné zariadenia a hry

Herný priemysel je v súčasnej dobe na vzostupe. Veľkej obľube sa tešia nové a nadupané herné konzoly aj retro zariadenia. Prenosné herné konzoly ponúkajú možnosť zahrať si obľúbenú hru, kde vás napadne. V dnešnej dobe sú však vďaka telefónom a tabletom na ústupe. Či už ste milovníkom klasických herných konzol a hier, alebo ste vyznávačom výkonných konzol a hier, ktoré je ťažké rozoznať od filmu, na Aukre si určite vyberiete.

Servery a pokladničné systémy

Server vám ponúka širokú škálu využitia od zdieľania diskov a tlačiarní po ukladanie zdieľaných dát. Servery nájdu uplatnenie v kancelárii, škole aj domácnosti. S príchodom Zákonu o evidencii tržieb firmy a podnikatelia získali povinnosť evidovať svoje tržby. Týka sa táto povinnosť aj vás? Pokladničné systémy, ktoré online komunikujú s portálom Finančnej správy, vám to uľahčia.

mobilná účtenkovka
Zobraziť méně keyboard_arrow_up