Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Podnikanie a priemysel

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Podnikanie a priemysel

Populární nabídky
Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 3 555 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 3 555 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
Novinky
123456 chevron_right chevron_right

Máte objekt alebo firmu, do ktorej potrebujete funkčné vybavenie? Práve pre vás sme pripravili ponuku potrieb a vybavenia pre podnikanie a priemysel. Prezradíme vám, aké produkty môžete objaviť v našej ponuke. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku.

Potreby pre gastronómiu a hotelníctvo

V hotelierstve a gastronómii je dôležitá starostlivosť o zákazníkov, ktorí sa v prípade nespokojnosti už nevrátia. Pre dokonalú starostlivosť o klientov je preto dôležité mať vybavenie v dobrom a funkčnom stave. V našej ponuke nájdete vybavenie do kuchyne, baru, na chladenie potravín, nábytok, lôžkoviny a mnoho ďalšieho.

Kuchyský stôl
Kopírka

Potreby pre kanceláriu

Pre efektívnu prácu vašich zamestnancov v kanceláriách je dôležité zaobstarať kvalitné kancelárske vybavenie a príslušenstvo k počítačom. Medzi najužitočnejšie a zároveň najpotrebnejšie vybavenie patria kancelárske stoly, stoličky, skrine, ale aj tlačiarne s kopírkou, šanóny, skartovače a papierenské predmety.

Potreby na odosielanie a balenie zásielok

Pokiaľ vaša firma predáva tovar, ktorý následne odosiela a balí, nezaobídete sa bez potrieb pre balenie a odosielanie zásielok. Tieto potreby patria medzi spotrebný materiál, a preto sa vždy oplatí zaobstarať ich väčšie množstvo. Iste sa vám budú hodiť napríklad baliace pásky, výplňový fixačný materiál, samolepiace etikety, fixačné fólie, krabice a obálky.

Výplňový materiál
Sústruh

Priemyslové vybavenie

Naopak do dielne sa vašim zamestnancom bude hodiť kvalitné priemyselné vybavenie, pretože práve z výrobnej časti väčšinou pochádza vami predávaný tovar. Medzi toto vybavenie patrí napríklad meracia technika, materiály, náradie, diely a stroje, ktoré obrábajú a tvarujú materiál.

Potreby pre stavbu

Ak máte firmu, ktorá napríklad stavia alebo rekonštruuje domy a byty, nezaobídete sa bez kvalitného stavebného vybavenia. To vašim zamestnancom alebo vám osobne zjednoduší a zrýchli prácu. Medzi užitočné stavebné vybavenie patrí napríklad lešenie, hliníkové rebríky, kompresory, štetce a obytné kontajnery na prespanie.

Lešenie
Laboratórne sklo

Laboratórne vybavenie

V neposlednom rade nájdete v našej ponuke laboratórne sklo a chemikálie, ktoré sú vhodné predovšetkým pre výskumné a školské laboratóriá alebo do výrobných hál, kde sú potrebné pri testovaní materiálov. V našej ponuke objavíte laboratórne sklo rôznych tvarov, držiaky, pipety, skúmavky a rôzne zlúčeniny.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up