Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Šport a turistika

Často hľadané

Často hľadané

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Šport a turistika

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 14 280 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 14 280 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

Prevádzkujete aktívne nejaký šport alebo chcete vyraziť do prírody? V tom prípade sa nezaobídete bez kvalitného vybavenia a príslušenstva. Práve pre vás sme pripravili ponuku produktov vhodnú na šport a turistiku. Prezradíme vám, aké vybavenie môžete objaviť v našej ponuke alebo aké využijete na daný šport. Overených obchodníkov TOP Seller spoznáte podľa symbolu Symbol Aukro+. Veľká väčšina transakcií prebehne bez problému. Aby vás aj tak nič neprekvapilo, odporúčame prečítať Aké sú výhody TOP Seller.

Zimné športy

V zimných mesiacoch veľa ľudí vyráža na hory za zimnými športmi, na ktoré je však potrebné kvalitné vybavenie, aby nedošlo k úrazu. Je však dôležité nepreceniť vlastné sily. K najobľúbenejším športom patrí zimné korčuľovanie, beh na lyžiach, lyžovanie alebo snowboarding.

Lyže
Lyžiarky

Lyžovanie

Než vyrazíte na svah, je potrebné skontrolovať funkčnosť vášho vybavenia na lyžovanie, medzi ktoré patria lyže spoločne s viazaním, lyžiarky, helma, okuliare, palice na zjazdovky a lyžiarske oblečenie. Špeciálne lyže sa rozdeľujú podľa štýlu jazdy na klasické, slalomky, all-mountain, freeride a obračky, preto je dôležité vedieť, akým štýlom budete jazdiť. Okrem základného vybavenia si môžete zaobstarať aj vak na lyže a iné príslušenstvo.

Zimné korčuľovanie

Väčšina národa sleduje našu hokejovú reprezentáciu na Zimných olympijských hrách alebo Majstrovstvách sveta v hokeji, a preto sa u nás hrá hokej na zamrznutých rybníkoch alebo na zimných štadiónoch pri verejných hodinách. Zimné korčule sa rozdeľujú na detské, dámske, pánske a zároveň na rekreačné, hokejové a krasokorčuliarske.

Korčule
Snowboard

Snowboarding

Okrem klasického lyžovania je na zjazdovkách v poslednej dobe veľmi populárny snowboarding. Na splavovanie zjazdovky potrebujete okrem dosky alebo snowboardu ešte viazanie, topánky na snowboard, helmu, okuliare, chránič na chrbticu a kvalitné oblečenie. Rovnako ako pri lyžiach si môžete vybrať snowboard na freestyle, all-mountain a freeride.

Beh na lyžiach

Pokiaľ vás bavia prechádzky na horách alebo behanie, ale nechcete sa boriť v snehu, je pre vás ideálnou voľbou beh na lyžiach. K tomuto športu vám úplne bude stačiť teplé kvalitné oblečenie, bežky, bežecké palice, viazanie a topánky.

Bežky
Plavky

Vodné športy

Naopak v letných mesiacoch sú populárne prechádzky na lodiach alebo vodné športy, ako sú napríklad kanoistika, potápanie, windsurfing a plávanie. Pokiaľ sa rozhodnete, že pôjdete do bazéna, k moru alebo k jazeru, nezaobídete sa bez pohodlných a kvalitných plaviek. V posledných rokoch sa stal veľmi populárny paddleboarding, pri ktorom si môžete užiť zaslúžený relax na vode a zvýšiť vašu fyzickú kondíciu.

Kolektívne športy

V hale alebo vonku môžete hrať s vašimi priateľmi kolektívne športy, do ktorých patrí futbal, basketbal, florbal, hokej, volejbal, squash, bedminton, stolný alebo klasický tenis. Na prevádzkovanie týchto športov sa nezaobídete bez špecifického vybavenia, ktoré môžete objaviť v našej ponuke. Medzi toto vybavenie patria napríklad rakety, obuv, lopty, loptičky a košíčky.

Kopačky
Bežecký pás

Posilňovanie a fitness

Pokiaľ chcete zvýšiť fyzickú kondíciu bez hrania kolektívnych športov, odporúčame skúsiť behanie alebo fitness a posilňovanie vášho tela. Vlastný rodinný dom alebo byt môžete vybaviť o bežecké pásy, posilňovacie stroje a veže. Rovnako ako u ostatných športov si môžete zaobstarať špecifické oblečenie a vybavenie. Zvýšením kondície sa sami budete cítiť lepšie a zlepšíte svoj zdravotný stav.

Turistika a cestovanie

Po náročnom dni, cez víkend alebo pri dovolenke, je u mnohých z nás obľúbená turistika a s tým spojené objavovanie nových miest nielen na našom území. Ak chcete navštíviť vzdialenejšie turistické miesta alebo sa len vyvetrať a zároveň si zvýšiť kondíciu, odporúčame zaobstarať bicykel alebo elektrobicykel. Tie sa rozdeľujú podľa veľkosti, hmotnosti a terénu, na ktorý sú určené.

Elektrobicykel
Zobraziť méně keyboard_arrow_up