Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Záhrada

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Záhrada

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 6 119 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 6 119 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

Zvažujete obstaranie záhradného nábytku, altánku, skleníka alebo kosačky na trávu? Potom ste tu správne, pretože u nás na jednom mieste zoženiete praktické vybavenie na záhradu aj záhradnú techniku, ktorá vám jej údržbu neuveriteľne uľahčí. Ľahko si na Aukre vyberiete aj bazén, či už zháňate zapustený, nadzemný alebo vírivý.

Záhradné domčeky a altánky

Vlastníte rozsiahlu záhradu, ktorá potrebuje veľa starostlivosti a neleží priamo pri vašom domove? Investujte do záhradného domčeka, ktorý vám v záhradke umožní občasné prespanie. A pokiaľ sa na svojej záhrade chcete občas schovať pred ostrým slnkom, dažďom alebo snehom, skvelou voľbou bude záhradný altánok, pergola či party stan.

Záhradný altánok
Záhradný domček pre deti

Záhradné domčeky pre deti


Trávia vaše ratolesti veľa času na záhrade? Spríjemnite im ich veselé hrátky zriadením domčeka v korunách stromov, alebo im kúpte detský záhradný domček, ktorý odolá ako UV žiareniu, tak poveternostným vplyvom a zabaví ich aj ich kamarátov na naozaj dlhú dobu. Taký domček im navyše pomôže rozvíjať fantáziu a poslúži aj ako ideálna skrýša, kde si aspoň na chvíľu môžu bez výčitiek „odpočinúť“ od povinností aj rodičov.

Kosačky na trávu a ďalšia záhradná technika

Ak trávnik na vašej záhrade začína pripomínať nepriestupnú buš, skroťte ho kosačkou na trávu a kúpte si aj inú záhradnú techniku, ktorá vám príde vhod. Na Aukre máme nielen hrable alebo lopaty, ale aj krovinorezy, postrekovače, snehové frézy a ďalšie pomôcky na údržbu záhrady.

Kosačka na trávu
Záhradný nábytok

Záhradný nábytok a všetko, čo k nemu patrí

Ste fanúšikmi grilovačiek pod holým nebom, ktoré často a radi organizujete alebo si v záhrade radi čítate a nechcete sedieť priamo na trávniku či na deke? Investujte do záhradného nábytku. U nás zoženiete ako záhradné lehátka, stoličky, lavice a stoly, tak aj záhradné hojdačky a hojdacie siete.


Slnečníky

Keď v lete udrie pravé poludnie, vy s priateľmi sedíte okolo záhradného stola, pochutnávate si na práve ugrilovaných lahôdkach a chcete si dopriať trochu toho tieňa, nie je nič ľahšie, než nad sebou roztiahnuť slnečník. Vyberať môžete zo slnečníkov so stredovou alebo bočnou tyčou a čo sa týka ich tvaru, tak najčastejšie narazíte na obdĺžnikové, štvorcové a kruhové.

Záhradný slnečník
Záhradný skleník

Skleníky

Pre všetkých nadšených pestovateľov zeleniny alebo náročných okrasných kvetov máme skleníky, fóliovníky aj parenisko. Vďaka nim budú rastliny rýchlejšie rásť, a navyše budú po celý rok chránené pred nepriaznivým počasím.

Rastliny a ich výsadba

Už viete, kam na svojej záhrade zasadíte stromy, kríky a kvety? Potom vám nezostáva nič iné ako sa pozrieť na našu ponuku rastlín a všetkého príslušenstva, ktoré na ich výsadbu budete potrebovať.

záhrada
Zobraziť méně keyboard_arrow_up