Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Zberateľstvo

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Štítky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Zberateľstvo

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 462 848 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 462 848 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

Uhranul vás špecifický druh predmetov a začali ste s jeho zbieraním? Potom sa radíte do obsiahlej skupiny milovníkov a zberateľov. Iste nám dáte za pravdu, že zberateľstvo je láska na celý život. Zberateľstvo má dlhú históriu, už Karol IV. zbieral relikviáre, prevažne z náboženských dôvodov. Neskôr sa stali kvalitné zbierky zberateľov základom pre vznik múzeí. Či už je vašou vášňou filatelia a hľadáte Modrého Maurícia, numizmatika, zbierate pohľadnice, krásne minerály a kamene, alebo ste prepadli modelárstvu, u nás na Aukre nájdete takmer všetko zo zberateľských odborov. Doplňte si svoju zbierku o zaujímavé kusy, alebo tie nadbytočné predajte ostatným zberateľom. Overených obchodníkov TOP Seller spoznáte podľa symbolu Symbol Aukro+. Veľká väčšina transakcií prebehne bez problému. Aby vás aj tak nič neprekvapilo, odporúčame prečítať Aké sú výhody TOP Seller.

Model autíčka Zbierka minerálovZbierka mincí

Zberateľstvo je láska na celý život 

Zberateľstvo je hobby, v ktorom ľudia zbierajú rôzne predmety, ako sú starožitnosti, umelecké diela, mince alebo poštové známky. Často trvá dlho, kým sa podarí zohnať zberateľom všetky kúsky, ktoré hľadajú. Aj to je dôvod, prečo práve zberateľská vášeň trvá celý život. Zberateľstvo môže byť veľmi nákladné a časovo náročné, ale ide o vzrušujúci a zábavný spôsob, ako tráviť voľný čas a investovať peniaze. Správny zberateľ hľadá nielen na internete, u nás na Aukre, ale aj na veľtrhoch. V Prahe sa každoročne organizuje napríklad veľtrh Zberateľ alebo veľtrh Antique.

Starožitné prstenestarožitné vreckové hodinky

Na čo si dať pozor?

Aby pre vás zberateľstvo bola radosť a cenná investícia, je dobré si dať pozor na niekoľko faktorov. V prvom rade si vždy pri ponukách dôkladne preštudujte popis ponuky a fotografie. Dôveruj, ale preveruj. Neostýchajte sa pozrieť si profil predávajúceho, prečítajte si recenzie a skúsenosti ostatných nakupujúcich. Skontrolujte, či predajca využíva bezpečnú Aukro platbu. Nezabudnite si tiež skontrolovať, akú má predávajúci nastavenú cenu poštovného a dobu dodania.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up