Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Zvieratá

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru
Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Zvieratá

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 2 423 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 2 423 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

Slováci majú v obľube chov domácich maznáčikov a nie je sa čomu diviť. Títo tvorovia dokážu vniesť do našich životov pokoj a harmóniu. Sú nám verní a bezhranične nás milujú. My by sme im túto lásku mali vynahradiť kvalitnou starostlivosťou a dodať im všetko, čo potrebujú k spokojnému a dlhému životu. U nás na Aukre nájdete všetko pre vašich miláčikov.

Psy

Pes je najlepší priateľ človeka a často je považovaný za plnohodnotného člena rodiny. Každé plemeno má svoje špecifické potreby, ale jedno majú spoločné –  milujú jedlo. Kvalitná strava, ktorá je bohatá na živiny a vitamíny, je dôležitá pre pevné kosti a krásnu srsť. Každý psík potrebuje miestečko, či už je doma alebo vonku, preto si dajte záležať na výbere pohodlného pelechu a správne zateplenej búdy. Stále sa jedná o šelmu, ktorá potrebuje pevnú ruku a výcvik, pre ktorý je základom kvalitný obojok. Po povinnostiach prichádza zábava, pri ktorej nesmú chýbať pevné a zaujímavé hračky.

Mačky

Tieto šelmy sú preslávené svojimi maškrtnými jazýčkami a nekonečnou zvedavosťou. Mačky vyžadujú hlavne kvalitnú stravu a predovšetkým tú, ktorá im chutí. Chybu neurobíte ani keď im doprajete vyvýšené miesto. To môžete dosiahnuť tým, že kúpite škrabadlo alebo tzv. škrabací strom. Na rozdiel od psíkov vykonávajú mačky potrebu doma, preto im nezabudnite zaobstarať záchodík s kvalitnou podstielkou.

Akvaristika

Mať kus vodného sveta doma je snom mnohých z nás. Akvárium plné rybičiek, ktoré si len tak bezstarostne plávajú, má upokojúce účinky. Základom všetkého je vybrať to správne akvárium, ktoré bude zdobiť váš interiér. Či už ste sa rozhodli si zaobstarať sladkovodné rybičky, alebo si chcete pripomenúť dovolenku morskými tvormi, u nás nájdete všetko potrebné.

Teraristika

Pre mnoho ľudí to môže byť prekvapenie, ale plazy patria medzi obľúbených domácich miláčikov. Ich chov je náročnejší, pretože potrebujú pre svoj život špeciálne podmienky. Základom pre chov plazov je terárium. Terárium je vždy potrebné prispôsobiť vami chovanému živočíchovi a na jeho výbave by ste nemali šetriť. Pokiaľ im doprajete tie správne podmienky, váš miláčik vás odmení nádherným sfarbením.

Hlodavce

Často sa jedná o prvé zvieratko, ktoré zaobstaráme svojmu dieťaťu. Ich výhodou je možnosť zavrieť ich do klietky a ľahká starostlivosť. Na chov hlodavca budete v prvom rade potrebovať klietku, ktorú vždy vyberajte podľa toho, akého hlodavca chováte. Zabudnúť by ste nemali ani na kvalitnú stravu, ktorá by mala obsahovať dostatok živín. Hlodavce sú preslávené svojimi prednými zúbkami, ktoré si musia pravidelne brúsiť. Preto im do klietky vždy vložte niečo, čo môžu okusovať.

Vtáky

Nádherný spev, pestré sfarbenie a občas aj reč. Pre všetky tieto dôvody sú vtáky obľúbenými domácimi spoločníkmi. Pre menšie vtáčiky postačí klietka, pre väčšie už volíme voliéru. Zabudnúť by ste nemali ani vonkajšie vtáctvo, ktoré vás každé ráno prebúdza svojim krásnym spevom. Vtáctvo, ktoré sa zlieta k vtáčiemu krmítku, ponúka nádherný zážitok a ešte môžete mať skvelý pocit z dobrého skutku.

Chovateľské potreby

Využite možnosť kúpiť všetko pre vášho miláčika na jednom mieste. Vybrať si môžete zo širokej ponuky chovateľských potrieb.

  • Psy – granule a konzervy, pelechy, klietky, búdy, vodítka, obojky, misky, hračky, prepravné boxy, oblečenie a mnoho ďalšieho
  • Mačky – granule, škrabadlá, záchody, prepravky, podstielky, pelechy, maškrty a hračky
  • Akvaristika – akvária, akvarijné sety, kŕmenie, rastliny a vybavenie do akvária
  • Teraristika – terária, rastliny, teplomery, osvetlenie, hmlovače a kúrenia
  • Hlodavce – klietky, vybavenie do klietky, krmivá, podstielky a hračky
  • Vtáky – klietky a voliéry, kŕmenie, bidielka, vtáčie búdky a kŕmidlá
Zobraziť méně keyboard_arrow_up