Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Vojenské zberateľské predmety

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Štítky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Vojenské zberateľské predmety

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 8 013 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 8 013 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

Hľadáte historické vojenské vybavenie alebo faleristické predmety, ktorými by ste rozšírili svoju zbierku? U nás na Aukre si určite vyberiete. Nájdete tu bohatý výber ponúk, ktoré prinášajú napríklad armádne zápisníky, vojenské i civilné medaily, odznaky, vojnovú šerpu, starožitný revolver alebo pušku z konca 19. storočia. A to nie je zďaleka všetko. Navyše na Aukre môžete preskúmať aj veľký výber predmetov z odvetvia polície alebo hasičstva, skautingu a väzenstva.

starožitný revolver Vojenský zápisník

Sečné zbrane 

Vyberte si na Aukre zo širokej ponuky sečných, chladných zbraní. Tie boli používané po stáročia v bojových umeniach a bojových športoch, ako je napríklad šerm. Ide aj o zberateľské kúsky, ktoré majú mnohokrát vysokú hodnotu a sú skvelou investíciou. Medzi sečné zbrane sa zaraďujú meče, dýky, bodáky, šable a tesáky. Tieto zbrane sú tiež obľúbené pre svoju historickú hodnotu a dekoratívne spracovanie.

Sečné zbraneSečné zbrane

Strelné zbrane

Strelné zbrane sú zbrane, ktoré sú schopné vypúšťať strely a iné projektily. Tieto zbrane sú väčšinou používané na bojové účely, tiež sa využívajú na lov a šport, ale samozrejme sú aj v hľadáčiku mnohých zberateľov. Najčastejšie sa používajú brokovnice, pušky a revolvery. Sú vyrobené z kovu alebo plastu a fungujú tým, že vystrelia projektil pomocou chemickej reakcie, ktorú spôsobí náboj, ktorý sa nachádza v nábojovej komore. Súdobé strelné zbrane môžu byť prispôsobené tak, aby explodovali po vypustení strely, čo je veľmi účinný spôsob boja. V rôznych krajinách majú strelné zbrane rôzne zákonné limity, vrátane toho, aký druh zbraní je povolený a na aké účely je možné tieto zbrane použiť. Vo väčšine krajín je nelegálne držať alebo používať strelnú zbraň na nezákonné účely, vrátane útokov, lúpeží a iných trestných činov.

Strelné zbrane Steelné zbrane

Uniformy 

Zberateľské uniformy sú typy uniforiem, ktoré sa nosili v armáde alebo ozbrojených silách. Policajné, hasičské i armádne uniformy boli navrhnuté tak, aby vyhovovali špecifickým požiadavkám. Zberateľské uniformy môžu mať značnú historickú hodnotu. Niektoré z nich sú veľmi vzácne a cenné.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up