Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Zábava

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Zábava

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 13 756 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 13 756 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

Hľadáte zábavu pre rodinu alebo priateľov? Práve pre vás sme pripravili ponuku vstupeniek na kultúru alebo šport, zábavných a poučných hier. Prezradíme vám, akú zábavu môžete pre vašich najbližších zaobstarať. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku. Overených obchodníkov TOP Seller spoznáte podľa symbolu Symbol Aukro+. Veľká väčšina transakcií prebehne bez problému. Aby vás aj tak nič neprekvapilo, odporúčame prečítať Aké sú výhody TOP Seller.

Stolové a spoločenské hry

Doskové, spoločenské a stolné hry podporujú logické myslenie, koncentráciu, postreh aj kreativitu. Spravidla sa rozdeľujú podľa náročnosti, veku a počtu hráčov. Medzi najobľúbenejšie detské doskové hry patrí Tik Tak Bum, Dobble, Sonic a parťáci. K najlepším stolným hrám pre dospelých patria populárne Activity, Dostihy a stávky, Scrabble a Monopoly.

Monopoly
Pokémon

Kartové hry

Na rozdiel od stolových alebo doskových hier nezaberajú kartové hry toľko miesta, a sú preto ideálnou voľbou, pokiaľ cestujete vlakom alebo autobusom na dlhšiu vzdialenosť. Medzi legendárne hry patria Poker, Prší a Žolíky. V dnešnej dobe vznikli podľa predlohy seriálov alebo filmov aj nové kartové hry, ako sú napríklad Star Wars, Pokémon alebo Bang!.

Šach

Medzi najstaršie hry určite patrí šach, pretože história tejto hry siaha až do starovekej Číny. Súčasná podoba vznikla v južnej Európe už v 15. storočí. Vtedy ju hrali predovšetkým králi, a preto sa dodnes šachu hovorí hra kráľov. Okrem šachu môžete hrať na tomto poli s figúrkami alebo kameňmi aj Dámu, ktorá je o niečo jednoduchšia.

Šach
Puzzle

Puzzle

Asi každý z nás aspoň raz skladal puzzle. Pri skladaní jednotlivých dielikov rozvíjate vy alebo vaše deti jemnú motoriku, kreativitu a hlavne trpezlivosť. Jednotlivé puzzle sa delia na detské alebo pre dospelých a môžete sa stretnúť s klasickými 2D alebo aj 3D puzzle. Vyberať môžete podľa tém alebo počtu dielikov, kde sa môžete stretnúť až so 42 0000 dielikmi.

Vstupenky

Radi chodíte na koncerty, do divadla alebo na športové stretnutie, ale nestihli ste kúpiť lístok v predpredaji a už je vypredané? Práve pre vás sme pripravili ponuku vstupeniek, kde môžete objaviť lístok na vášho obľúbeného interpreta, skupinu, tím, hercov alebo herečku.

Vstupenky
Zobraziť méně keyboard_arrow_up