Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Elektro

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Elektro

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 27 348 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 27 348 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

Elektronika je súčasťou každého nášho dňa. Pomáha nám uľahčiť každodenný život. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku elektro produktov.

Audio, TV a video

Moderná doba nám umožňuje sledovať filmy na naozaj veľkých televíziách s kvalitným sprievodom hudby pomocou domácich kín. Radi si pustíte cestou do práce vašu obľúbenú hudbu? Potom určite oceníte slúchadlá, prehrávače alebo autorádio. Kvalitnú hudbu vám samozrejme poskytnú pre domáci odpočinok aj Hi-fi komponenty.

Televízia
Fotoaparát

Fotoaparáty a foto príslušenstvo

Či už ste začiatočník alebo profesionálny fotograf, z našej ponuky si vyberie naozaj každý, či už príslušenstvo alebo rovno nový fotoaparát. Radi vám poradíme s výberom vhodného typu fotoaparátu. Fotka vám potom pripomenie prežité chvíle z dovolenky, výletu alebo dôležité životné udalosti.

Elektrosúčiastky a ďalšia elektronika

Meracie stroje nájdu uplatnenie hneď vo viacerých oboroch, ale sú vhodné aj napríklad na voľnočasové aktivity. Ak staviate pre zábavu elektrické obvody, v našej ponuke objavíte elektronické súčiastky.

Laboratórny zdroj
Kávovar

Žehličky, vysávače a ďalšie malé elektrospotrebiče

Malé elektrospotrebiče sú neoddeliteľnou súčasťou dnešnej doby, dokážu nám veľmi uľahčiť bežný deň, či už ide o prípravu pokrmov a nápojov, upratovanie, opravy alebo narovnávanie odevov. V našej ponuke nájdete aj celý rad príslušenstva.

Chladničky, pračky a ostatné veľké elektrospotrebiče

V dnešnej dobe si už len hŕstka celosvetovej populácie dokáže predstaviť život bez veľkých spotrebičov, ktoré uľahčujú život, a to uchovaním potravín, sú pomocníkmi na prípravu hlavných jedál, čistenie odevov a následného sušenia.

Pračka
Holiaci strojček

IPL epilátory, holiace strojčeky a iné prístroje pre starostlivosť o telo

Starostlivosť o vzhľad je neoddeliteľnou súčasťou každodennej rutiny každého z nás. V našej ponuke nájdete osobné váhy, elektrické zubné kefky, holiace strojčeky a epilátory a ďalšie. V tejto kategórii nájdu svoje obľúbené produkty nielen ženy, ale aj muži.

Záznamové médiá

Pokiaľ potrebujete uchovať vaše súbory vo fyzickom stave, v našej ponuke záznamových médií nájdete CD a DVD, pamäťové karty, flash disky. Tieto pamäťové médiá vám poskytnú miesto na pracovné súbory alebo fotky a videá z dovoleniek, výletov a životných udalostí.

Flash disk
Čistička vzduchu

Vzduchotechnika a kúrenie

V zimných aj letných mesiacoch môžete pomocou vzduchotechniky a kúrenia ovplyvniť teplotu vo vašom byte alebo dome. Ďalšou podkategóriou sú čističe vzduchu, ktoré odstránia z miestnosti alergény a nečistoty.

Batérie, kalkulačky a ďalšie elektro

Neoddeliteľnou súčasťou drobného elektra sú batérie, ktoré poháňajú vašich bezdrôtových pomocníkov. Kalkulačky môžu využiť nielen vaše deti v škole, hodia sa aj na rýchle počítanie, ak potrebujete zložitejší výpočet.

Kalkulačka
Zobraziť méně keyboard_arrow_up