Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.
BANANA SPLIT zrnková káva ochutená 100g - Potraviny
BANANA SPLIT zrnková káva ochutená 100g - Potraviny
1 z 1

BANANA SPLIT zrnková káva ochutená 100g

Zobraziť originál
Kúp teraz
26x zakúpené
2,23 €
K dispozícii
74 ks
1 ks
Doprava a platba
Packeta na výdajné miesto Od 3,52 €
Doba dodania 4-6 dní
Kartou online
Hotovo pri prevzatí
Bankovým prevodom
Podrobnosti
BANANA SPLIT zrnková káva ochutená 100g
Popis predmetu
Informácie od predajcu

BANANA SPLIT zrnková káva ochutená 100g

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kávové zrná BANANA SPLIT sú fazule pravej arabiky s hlbokým, silným charakterom, obohatené jemnou vôňou banánov a skutočnej čokolády. Banánové ovocie sa vyznačuje krémovou konzistenciou a jemnou chuťou. Čokoláda je sladkosť s takmer nepostrehnuteľnou horkosťou. Zlúčenie úplne odlišných vôní kávy, banánov a čokolády dáva nezvyčajnú kombináciu, ktorá je návyková :)


Káva osviežuje telo a myseľ. Je to varenie so stimulujúcimi vlastnosťami. Ráno vás postaví na nohy, poobede pomáha s trávením. Káva je nenahraditeľným zdrojom energie, znižuje psychickú a fyzickú únavu. A kofeín obsiahnutý v ňom sa rýchlo vstrebáva do tela, zlepšuje myslenie, zlepšuje koncentráciu a pamäť. Po vypití sa cítime plný energie.


ARABICA je najlepší typ kávy. Pochádza z Etiópskej vysočiny. Pestované v Afrike, Južnej Amerike a Ázii. Jeho zrná sú dosť tvrdé a dávajú aromatický nápoj. Coffe Arabica kávové zrná sú oveľa chutnejšie ako Coffea Robusta.


Ak chcete získať intenzívnu arómu, mali by ste mať čerstvo praženú kávu. Kedykoľvek je to možné, mali by ste si kúpiť kávu v zrnách a mlieť ju krátko pred varením. Vďaka tomu zostáva v káve celá aróma olejov. Zaručuje najvyššiu možnú chuť a vôňu pripraveného nápoja. Nádherná vôňa, ktorá príde do našich domovov, povzbudí tých najbližších k prestávke pre spoločnú "malú čiernu": D


Spôsob skladovania: suchý, uzavretý obal na chladnom mieste bez svetla.


Spôsob prípravy: zomlieť, zaliať vriacu vodu.


Pôvod: Kolumbia Spálené a ochutené v Poľsku.

Distributor: Skworcu Marek Skworc

Čistá hmotnosť: 100g

BANANA SPLIT zrnková káva ochutená 100g ----------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kávové zrná BANANA SPLIT sú fazule pravej arabiky s hlbokým, silným charakterom, obohatené jemnou vôňou banánov a skutočnej čokolády. Banánové ovocie sa vyznačuje krémovou konzistenciou a jemnou chuťou. Čokoláda je sladkosť s takmer nepostrehnuteľnou horkosťou. Zlúčenie úplne odlišných vôní kávy, banánov a čokolády dáva nezvyčajnú kombináciu, ktorá je návyková :) Káva osviežuje telo a myseľ. Je to varenie so stimulujúcimi vlastnosťami. Ráno vás postaví na nohy, poobede pomáha s trávením. Káva je nenahraditeľným zdrojom energie, znižuje psychickú a fyzickú únavu. A kofeín obsiahnutý v ňom sa rýchlo vstrebáva do tela, zlepšuje myslenie, zlepšuje koncentráciu a pamäť. Po vypití sa cítime plný energie. ARABICA je najlepší typ kávy. Pochádza z Etiópskej vysočiny. Pestované v Afrike, Južnej Amerike a Ázii. Jeho zrná sú dosť tvrdé a dávajú aromatický nápoj. Coffe Arabica kávové zrná sú oveľa chutnejšie ako Coffea Robusta. Ak chcete získať intenzívnu arómu, mali by ste mať čerstvo praženú kávu. Kedykoľvek je to možné, mali by ste si kúpiť kávu v zrnách a mlieť ju krátko pred varením. Vďaka tomu zostáva v káve celá aróma olejov. Zaručuje najvyššiu možnú chuť a vôňu pripraveného nápoja. Nádherná vôňa, ktorá príde do našich domovov, povzbudí tých najbližších k prestávke pre spoločnú "malú čiernu": D Spôsob skladovania: suchý, uzavretý obal na chladnom mieste bez svetla. Spôsob prípravy: zomlieť, zaliať vriacu vodu. Pôvod: Kolumbia Spálené a ochutené v Poľsku. Distributor: Skworcu Marek Skworc Čistá hmotnosť: 100g
Ponuka č. 6953355041 Vystavené 17.07. 10:07 Zobrazenie: 1