Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Drony

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru
Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Funkce
Značka
Maximální doba letu
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Drony

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 86 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 86 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
Zoznam ponúk
Populární nabídky
12 chevron_right chevron_right

Lietajúce drony sú obľúbené medzi deťmi aj dospelými. Sú to RC modely, ktoré sa dajú ovládať šikovným mobilným telefónom alebo diaľkovým ovládačom. Vo väčšine modeloch nájdete zabudovanú kameru alebo možnosť pripnúť napríklad GoPro kameru. Drony vám umožnia lietať až niekoľko desiatok minút. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku dronov.

Dron pre začiatočníkov

Drony pre začiatočníkov vám poskytnú funkcie automatického pristátia a štartu. S dronom zaobstaráte až 12MP zábery a budete môcť lietať až 43 minút s dosahom až na dva kilometre. Drony pre začiatočníkov sú ľahšie ako profesionálne drony, hmotnosť sa pohybuje okolo 250 gramov.

Dron pre začiatočníkov
Dron s kamerou

Dron s kamerou

Drony vedia natočiť zábery krajiny v profesionálnej kvalite s HD, Full HD alebo 4K rozlíšení. Funkciu Follow Me umožní dronu vás nasledovať a robiť zábery pri vašej športovej aktivite. Doba prevádzky môže byť až 240 minút s dosahom dronu až 2 kilometre.

Dron s GPS

Drony s GPS majú ešte dlhší dosah (až 10 km), navyše niektoré modely vedia lietať rýchlosťou až 140 km/h niektoré modely natáčajú videá a fotia v 4K rozlíšení. Doba prevádzky záleží na veľkosti batérie a dosahuje až 240 minút. Drony využívajú až 4 antény na príjem signálu z GPS.

Dron s GPS
Dron pre deti mini

Dron pre deti

Pre vaše deti môžete vybrať dron s ovládaním cez mobilný telefón alebo ovládač. Rozdeľujú sa na drony s kamerou a mini drony. Dieťaťu pomôžu funkcie automatického pristátia a automatického štartu. Doba prevádzky dronov je do 45 minút s dosahom prenosu až 6 kilometrov.

Na čo sa zamerať pri výbere dronu

Pri výbere sa zamerajte na dosah ovládania dronu, WiFi alebo Bluetooth ovládanie vám poskytne maximálny dosah 100 metrov, rádiové ovládanie ponúka niekoľkonásobne dlhší dosah. S nižším počtom vrtulí bude váš dron obratnejší, pokiaľ zvolíte viac vrtulí, bude mať dron vyšší ťah. Drony môžu mať zabudovanú kameru alebo držiak na upevnenie kamery, pri ktorom je potrebné overiť, či je kompatibilný s vašou kamerou. Rýchlosť a doba lietania je závislá na sile protivetra. Čím rýchlejšie budete s dronom lietať, tým kratšiu dobu vydrží batéria.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up