Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Foto

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Foto

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 3 692 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 3 692 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

Či ste fotograf začiatočník alebo profesionál, na Aukre nájdete všetko potrebné, čo pre zhotovenie kvalitných fotografií potrebujete. Môžete tak ľahko zaznamenať všetky svoje spomienky alebo vyhotoviť dokonalé umelecké fotky bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre analógový alebo digitálny fotoaparát. Tým to ale nekončí, naša ponuka zahŕňa aj nevyhnutné foto príslušenstvo, fotorámiky a foto albumy.

Fotoaparáty pre perfektné fotografie

Milujete retro alebo chcete výsledné fotografie zväčšiť na skutočne veľký formát bez straty ostrosti a kvality? Najlepšou voľbou pre vás bude analógový foťák a pokiaľ si svoje vlastné diela radi aj vyvolávate, poobzerajte sa po vybavení do fotokomory. Plánujete fotografie retušovať a upravovať v počítači? Zaobstarajte si kompaktný digitál či digitálnu zrkadlovku. Ak ste fanúšikmi autentických momentiek, siahnite po instantnom fotoaparáte.

Zvládnete opraviť rozbitý fotoaparát alebo zháňate foto súčiastky? Mrknite na kategóriu Poškodené.

Digitálna zrkadlovka
Detský fotoaparát

Detský fotoaparát

Prejavilo vaše dieťa záujem o fotografovanie a vy by ste mu radi nejaký ten fotoaparát zaobstarali? Potom máte dve možnosti. Kúpiť mu starší foťák pre dospelých, ktorý pre neho ale môže byť príliš ťažký a zložitý na ovládanie, alebo investovať do fotoaparátu pre deti. Jeho výhody spočívajú nielen v nižšej hmotnosti či jednoduchom ovládaní, ale aj vo vysokej rezistencii voči pádom či vodeodolnosti. Rovnako ako pre dospelákov sú detské fotoaparáty k dispozícii ako v analógovej, tak digitálnej podobe.

Objektívy a ich typy

Ak ste nadšenci do zrkadloviek, tak určite viete, že s obyčajným telom fotoaparátu by ste len sotva niečo odfotili. Preto si s ohľadom na svoje zameranie zaobstarajte tiež jeden alebo viac objektívov, ktoré nájdete v kategórii Foto doplnky a príslušenstvo. Medzi ich najbežnejšie typy patria:

  • Základný objektív – Takzvaný seťák má ohniskovú vzdialenosť podobnú kinofilmu a je štandardom, ktorý nechýba vo výbave žiadneho správneho fotografa.
  • Širokouhlý objektív – Baví vás fotenie krajiny, architektúry a akcií? Tento objektív je pre vás ako stvorený, pretože vďaka nemu zachytíte oveľa širšiu scénu ako s objektívom základným.
  • Portrétny objektív – Ako už názov vypovedá, s týmto objektívom dokážete odfotiť tie najkrajšie portréty. Pokiaľ teda najčastejšie fotografujete práve tváre ľudí, portrétny objektív by pre vás mal byť jasnou voľbou.
  • Teleobjektív – Podľa typu teleobjektívu s ním dokážete urobiť snímky na naozaj veľké vzdialenosti, a preto nie je náhodou, že sa naň často spoliehajú napríklad paparazzi. Zároveň je vďaka hĺbke ostrosti skvelou alternatívou k portrétnemu objektívu.
  • Makro objektív – Často fotografujete hmyz a ďalšie detaily? Zvážte obstaranie makro objektívu.
  • Objektív rybie oko – Je vašou vášňou fotografovanie panorámy o 360 stupňoch? S objektívom rybie oko sa vám to podarí na jeden „klik“.
Objektív
Statív

Statívy a ďalšie príslušenstvo

Potrebujete, aby bol váš fotoaparát v stabilnej polohe po takú dlhú dobu, že ho rukami za žiadnu cenu neudržíte? Zvážte zaobstaranie statívu alebo slidera. Na Aukre ale zoženiete aj fotobanky, externé blesky, vybavenie do fotoateliéru a ďalšie praktické foto doplnky.

Fotorámiky

Keď už si svoje najkrajšie fotografie vytlačíte alebo necháte vyvolať, bola by škoda uložiť ich niekam dozadu do skrine. Také kúsky si totiž zaslúžia – zasadené do rámčeka na fotku – visieť na stene v obývačke alebo sa zobrazovať v digitálnom fotorámiku postavenom na nočnom stolíku. Máte pekné fotografie, ktoré by ste si chceli vystaviť a je ich veľa? Výborne sa budú vynímať v rámčeku pre viac fotiek.

Digitálny fotorámik
Fotoalbumy

Fotoalbum plný spomienok

Pokiaľ máte vo svojej zbierke množstvo fotografií z dovolenky alebo svadby, uložte ich do štýlového fotoalbumu a pripomeňte si svoje zážitky zakaždým, keď album vytiahnete z police a začnete v ňom s nostalgiou listovať.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up