Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Lekáreň a zdravie

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Lekáreň a zdravie

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 7 772 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 7 772 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

Potrebujete doplniť lekárničku alebo chcete zlepšiť váš zdravotný stav? Práve pre vás sme pripravili ponuku produktov spojených so zdravím a intímnymi chvíľkami. Prezradíme vám, aké produkty môžete zaobstarať z našej ponuky. Vedeli ste, že za rozvojom medicíny, a tým pádom aj lekárstvo stojí Hippokrates? Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku.


Zdravotné potreby

Neoddeliteľnou súčasťou každej lekárničky sú zdravotnícke pomôcky a potreby, ktoré slúžia na rýchle ošetrenie drobných zranení. V lekárničke by nemal chýbať zdravotnícky materiál, ako sú napríklad náplasti, teplomery, obväzy, ovínadlá, dezinfekcia a špeciálne do autolekárničiek sa hodia alkohol testery.

Náplasti
Zubné kefky

Ústna hygiena

Keďže ochorenie zubov patrí medzi tie najbolestivejšie, je potrebné dbať na prevenciu pred vznikom kazov, paradentóze a zápalu ďasien. Pre správnu starostlivosť o zuby sa vám budú hodiť zubné pasty a ústne vody, elektrické alebo klasické zubné kefky a zubné sprchy. Tieto pomôcky sa vyrábajú aj v detskom prevedení, aby sa ich deti naučili používať už od detských rokov. V prípade, že ste nespokojní s farbou vašich zubov, môžete po konzultácii s vašim zubárom vyskúšať prípravky na bielenie zubov.

Dermokozmetika

Každý z nás vidíme na svojom tele známky starnutia alebo životného štýlu, preto je potrebné venovať pozornosť signálom tela. So známkami nedokonalostí tela vám môžu pomôcť prípravky na dehydratovanú pleť a pigmentové škvrny. Počas letných mesiacov využijete napríklad pri mori opaľovacie krémy, ktoré môžu zachrániť vaše telo pred spálením. Ak máte problémy s vráskami, akné alebo s pokožkou, môžete vyskúšať prípravky na vrásky, telo, problematickú kožu a akné.

Detský opaľovací krém
Kĺbový doplnok stravy

Doplnky stravy

Nielen pre správne fungovanie tela, ale aj na zvýšenie kondície, imunity, výkonu a sústredenia, je dôležité dopĺňať stravu o vhodné vitamíny a látky. Tieto doplnky stravy sa rozdeľujú pre mužov, ženy, dojčatá, deti a seniorov. A nájdete tu prípravky na kĺby a svaly, vlasy a nechty, srdce a cievy, probiotiká, mozog a pamäť, diabetes, spánok a únavu, imunitu a vitamínové doplnky.

Sex a intímne chvíle

Pri milostných hrátkach v spálni si môžete s vašim partnerom oživiť celý akt aj si viac užiť celý sexuálny zážitok. Okrem erotických pomôcok si môžete zaobstarať lubrikačné gély, kondómy a afrodiziaká, ktoré ovplyvňujú prietok krvi, mozog a hormóny. Tieto pomôcky sú vyhľadávané od nepamäti.

afrodiziakum
Okuliare

Očná optika

Problémy so zrakom trápili ľudstvo už od starovekého Ríma. Z tohto obdobia (okolo roku 100 pred n. l.) sa našli aj prvé zmienky o očných pomôckach. V súčasnosti sú samozrejme pomôcky oveľa pokročilejšie, a preto si môžete vybrať okuliare, kontaktné šošovky a príslušenstvo, ako sú napríklad puzdrá, roztoky na šošovky a prípravky na oči.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up