Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Meracie prístroje

Často hľadané

Často hľadané

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru
Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Druh meracieho prístroja Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Meracie prístroje

V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 844 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 844 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

Meracie prístroje sa líšia podľa využitia, metódy merania a nárokov na presnosť. Nájdete ich tak vo väčšine odborov od strojárstva až po medicínu. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku meracích prístrojov.

Detektory kovov

Prvé detektory boli vyvinuté už v roku 1960 a slúžili na ťažbu cenných kovov a ďalšie priemyselné využitie. Detektor vyhľadá kov vďaka zmene magnetického poľa, ktorý vysiela anténa zabudovaná v detektore kovu. Nájdete detektory pre začiatočníkov, hĺbkové a vodeodolné detektory, Magnet Fishing, ale aj detské, bezpečnostné a dohľadávacie detektory. Líšia sa predovšetkým vo svojich funkciách, možnostiach použitia a mieste použitia.

Detektor kovu

Osciloskopy

Merací prístroj vám zobrazí meraný signál na časovej osi. Osciloskopy sa rozdeľujú na analógové (CRO) a digitálne (DSO). Výhodou analógových osciloskopov je nepretržité zobrazenie priebehu signálu. Digitálne osciloskopy je možné pripojiť k počítaču a uložiť priebeh daného signálu. Najznámejšími výrobcami sú Technologies, Tesla a Siglent. Nájdete ich napríklad v strojnom alebo automobilovom priemysle.

Multimeter

Multimetre

Prístroje sú ideálnym pomocníkom na meranie elektrických vedení. Výhodou je multifunkčnosť zariadenia, pretože jedným zariadením zmeriate prechádzajúci prúd, napätie aj odpor. Jednotlivé multimetre sa líšia predovšetkým presnosťou a rozsahom merania, odolnosťou a množstvom funkcií. Najčastejšie sa využívajú na meranie v dielni.

Ohmmetre

Pokiaľ potrebujete zmerať odpor v elektrickom obvode, sú ideálnym variantom ohmmetre. Rozdeľujú sa podľa veľkosti meraných hodnôt na mikroohmmetre a megaohmmetre. Tieto meracie prístroje patria k najpoužívanejším meračom v praxi. Najčastejšie nájdete ohmmetre ako súčasť multimetra.

Merače spotreby energie

Pre každú domácnosť sú neoddeliteľnou súčasťou merača spotreby energie, hlavnou výhodou je okamžité zobrazenie spotrebovanej energie alebo priemernej spotreby energie. Nájdete striedavé jednofázové aj trojfázové elektromery. Líšia sa predovšetkým počtom vstupov do merača alebo či je displej vybavený podsvietením. Dôležitou informáciou pre výber vhodného typu merača je minimálny merateľný výkon a maximálne možné zaťaženie merača.

Merače životného prostredia

Tieto merače vám dokážu zmerať hluk, teplotu, vlhkosť, rýchlosť vetra alebo svetlo v meranom prostredí. Obvykle nájdete merače, ktoré merajú viac týchto údajov. Výsledok vám tak udáva kvalitu prostredia. Medzi najznámejších výrobcov patrí spoločnosť Voltcraft.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up