Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Mobilné telefóny Xiaomi

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Vlastnosti Konštrukcia
Vnitřní paměť
Počet objektivů zadního fotoaparátu
Uhlopriečka displeja
Značka
Doba dodania (od obdržania platby)
Operačný systém

Mobilné telefóny Xiaomi

Xiaomi bazar: použité telefony hledají nového majitele

Smartphony nápaditej a úspešnej značky Xiaomi, ktorá vznikla v roku 2010, sú medzi používateľmi veľmi vyhľadávané. Okrem príjemného používateľského prostredia sa totiž vyznačujú aj špičkovým dizajnom a kvalitným spracovaním všetkých súčiastok. Radi by ste si mobilný telefón Xiaomi zaobstarali a neviete, ktorý vybrať? Poradíme.

Xiaomi Mi

Patríte medzi používateľov, ktorí si nikdy nenechajú ujsť tie najnovšie modely a zároveň si potrpíte na špičkové funkcie? Tieto telefóny z radu Xiaomi Mi sú pre vás ideálnou voľbou:

 • Xiaomi Mi 10 si obľúbite nielen pre veľký 6,67” displej, ale hlavne pre fotoaparát so štyrmi objektívmi, optickou stabilizáciou a rozlíšením 108 Mpx.
 • Xiaomi Mi Mix s 6,4” displejom si kúpte v prípade, že sa vám páčia bezrámčekové mobily. Milo vás prekvapí dlhá výdrž batérie či netradičný materiál tela telefónu, ktoré je vyrobené z bielej alebo čiernej keramiky.
 • Xiaomi Mi Note 10 má oproti základnej verzii Xiaomi Mi 10 menší displej, ale rovnako výkonný fotoaparát s jedným zadným objektívom navyše.
 • Xiaomi Mi SE ponúka základné funkcie a o niečo horšie parametre ako vyššie zmieňované Xiaomi, ale za výrazne nižšiu obstarávaciu cenu.

Xiaomi Redmi

Pokud se spokojíte se střední třídou chytrých telefonů s přívětivou cenovkou, mrkněte na mobily z řady Xiaomi Redmi.

 • Xiaomi Redmi Note 10 s 6,43” AMOLED displejem vyniká dlouhou výdrží baterie a umožňuje rychlonabíjení.
 • Xiaomi Redmi Note Pro má oproti základní verzi větší 6,67” Super AMOLED displej. Jeho procesor je tak výkonný, že bez problému „utáhne“ ty nejnovější mobilní hry.
 • Xiaomi Redmi 9 vás nejspíš zaujme 6,53” Full HD displejem s perfektním vykreslením barev. Nelze opomenout ani jeho zadní fotoaparát se čtyřmi objektivy s rozlišením 13 Mpx, 8 Mpx, 5 Mpx a 2 Mpx nebo přední 8Mpx fotoaparát.
 • Xiaomi Redmi 8 je typickým příkladem mobilů střední třídy od Xiaomi. Pochlubit se může výkonným procesorem, dvěma zadními fotoaparáty s rozlišením 12 Mpx a 2 Mpx i možností navýšení interní paměti za pomoci micro SD karty až na 1 TB.

Pokiaľ sa uspokojíte so strednou triedou chytrých telefónov s prívetivou cenovkou, mrknite na mobily z radu Xiaomi Redmi.

 • Xiaomi Redmi Note 10 so 6,43” AMOLED displejom vyniká dlhou výdržou batérie a umožňuje rýchlonabíjanie.
 • Xiaomi Redmi Note Pro má oproti základnej verzii väčší 6,67” Super AMOLED displej. Jeho procesor je taký výkonný, že bez problémov „utiahne“ tie najnovšie mobilné hry.
 • Xiaomi Redmi 9 vás najskôr zaujme 6,53” Full HD displejom s perfektným vykreslením farieb. Výhodou je aj jeho zadný fotoaparát so štyrmi objektívmi s rozlíšením 13 Mpx, 8 Mpx, 5 Mpx a 2 Mpx alebo predný 8 Mpx fotoaparát.
 • Xiaomi Redmi 8 je typickým príkladom mobilov strednej triedy od Xiaomi. Pochváliť sa môže výkonným procesorom, dvoma zadnými fotoaparátmi s rozlíšením 12 Mpx a 2 Mpx aj možnosťou navýšenia internej pamäte za pomoci micro SD karty až na 1 TB.
Zobraziť méně keyboard_arrow_up