Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Modely autodráhy

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru
Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Balenie
Určené pre
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Modely autodráhy

Kategórie
Balenie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 69 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 69 ponúk O výsledkoch
Zoznam ponúk
12 chevron_right chevron_right

Hľadáte ideálny darček pre vaše súťaživé dieťa? Práve pre vás sme pripravili ponuku autodráh, s ktorými si vaše deti užijú niekoľko hodín zábavy. Prezradíme vám ich jednotlivé typy. Ďalej sa dozviete bližšie informácie o setoch, autíčkach a príslušenstve k autodráhám. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku.

Aké sú typy autodráh?

Mezi základní typy patří mechanické, dřevěné, elektrické a svíticí autodráhy. Pro děti od jednoho roku jsou určeny především mechanické nebo dřevěné autodráhy, které pomáhají rozvinout dětem jejich jemnou motoriku. Starší děti (od 5 let) zaujmou především autodráhy na dálkové ovládání nebo autodráhy, které svítí ve tmě.

Medzi základné typy patria mechanické, drevené, elektrické a svietiace autodráhy. Pre deti od jedného roku sú určené predovšetkým mechanické alebo drevené autodráhy, ktoré pomáhajú rozvinúť deťom ich jemnú motoriku. Staršie deti (od 5 rokov) zaujmú predovšetkým autodráhy na diaľkové ovládanie alebo autodráhy, ktoré svietia v tme.

Drevená autodráha
Hot Wheels autodráha

Autodráha Hot Wheels

K obľúbeným autodráhám patria Hot Wheels autodráhy, ktoré obsahujú napríklad rôzne skákačky, špirály alebo smyčky. Jednotlivé sety môžete spojiť, a tým vytvoriť jedinečnú a zároveň dlhšiu trať, kde autíčka Hot Wheels budú prekonávať už spomínané prekážky.

Carrera autodráha

Autodráhy Carrera zaujmú vaše deti predovšetkým kvôli ovládaniu autíčok na dráhe pomocou diaľkového ovládania a možnosti postaviť si úplne vlastnú, unikátnu trať, na ktorej sa ich autíčka budú preháňať závratnou rýchlosťou. Medzi autíčkami nájdete zmenšeniny skutočných športových vozidiel.

Carrera Go!! autodráha
Autíčko na autodráhu

Autíčka na autodráhu

Pokiaľ chcete dokúpiť k už zakúpenej autodráhe ďalšie autíčka, je dôležité zvoliť správnu sériu, pre ktorú je autíčko určené a samozrejme správna mierka a rozvor autíčka. Najčastejšie sú autíčka vyrobené v mierke 1:32 a 1:43. Následne môžete vybrať z niekoľkých desiatok tvarov a designov autíčok.

Sety autodráh

Okrem už spomínaných sérií autodráh patria k obľúbeným autodráhy Tlapková patrola, Cars a Mimoni. Počas pretekania budú vaše deti ovládať ich hrdinov z obľúbených filmov alebo videohier. K týmto hrdinom patrí napríklad Blesk McQueen, Burák, Chase alebo Otto.

Autodráha Cars
Náhradné ovladače a dráha

Príslušenstvo k autodráham

Samotnú autodráhu môžete vylepšiť hneď o niekoľko dielov a príslušenstva. Zároveň vám toto príslušenstvo môže pomôcť so sprevádzkovaním autodráhy. Zaobstarať môžete napríklad počítadlá kolies, náhradné diaľkové ovládanie, mosty, mantinely alebo časti dráhy (výhybky, kríženie, zákruty alebo rovné kusy).

Zobraziť méně keyboard_arrow_up