Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.
Aukcie na Aukre
Ako na aukcie?

Aukro, to sú predovšetkým AUKCIE. Aukcie sú zábava, boj aj adrenalín. Aukcie sú to, keď niečo fakt chcete a až do poslednej chvíle sa o to bijete. Na Aukre sa odohrá prostredníctvom aukcie asi 80 % nákupov.

Aukcie musíte jednoducho zažiť. Tak to skúste.Hot aukcie >>
Čo je aukcia?
Každá aukcia má plánovaný koniec a predajcom stanovenú počiatočnú cenu. To je najnižšia cena, za ktorú môžete aukciu vyhrať, pokiaľ nemá záujem iný kupujúci. Bojujte a prihadzujte - so skončením aukcie vyhráva kupujúci s najvyšším prihodením.

Každá aukcia dáva prihadzujúcim dostatok času reagovať na prihadzovanie ostatných a skončí najskôr po 15 sekundách od posledného vykonaného prihodenia. Plánovaný koniec aukcie sa tak môže posúvať, kým pribúda prihadzvoanie.

Kde aukcie hľadať? Na začiatok odporúčame preskúmať niektorú z našich populárnych kategórií s aukciami.

Čo je to prihodenie?
Prihodenie je maximálna čiastka, ktorú ste ochotní za tovar zaplatiť. Systém za vás inteligentne prihadzuje v závislosti na vami zadanej maximálnej čiastke prihadzovania. A to aj v čase vašej neprítomnosti na Aukre, podľa prihodení ostatných záujemcov:
Tak aby ste v aukcii zvíťazili, pokiaľ nemá žiadny z prihadzujúcich vyššie maximálne prihodenie než vy.
Aby ste zaplatili najnižšiu možnú čiastku, ktorá je k víťazstvu v aukcii potrebná.


Prihadzujte, prehadzujte, vyhrávajte
Pokiaľ je vaše prihodenie prekonané, znamená to, že iný prihadzujúci zadal vyššie maximálne prihodenie než vy. Ak sa vám ponuka páči, neváhajte a prihoďte si znova! A pozor, o výhru sa nebojte biť až do konca. Nech ste to vy, kto z boja odíde ako víťaz. Posledná minúta väčšinou rozhoduje. Prajeme veľa šťastia.
Hot aukcie >>
prihoz


Aukcie majú svoje pravidlá
Aby bolo na Aukre bezpečne, prosíme o dodržanie základných pravidiel. Čo medzi ne patrí? Napríklad to, že aukcií sa môžu účastniť len registrovaní používatelia. Tiež to, že overením údajov zvýšite svoju dôveryhodnosť. A v neposlednom rade to, že každé prihodenie je záväzné - kúpna zmluva automaticky vzniká s koncom každej aukcie.
Registrovať sa >>


Bezpečné prihadzovanie
Na Aukre môžete nakupovať úplne bezpečne. Vďaka Aukro Ochrane kupujúcich máte istotu, že pri nákupe nenaletíte. Pri platbe za tovar sa uistite, že máte v košíku vybranú Aukro Ochranu kupujúcich a plaťte bez obáv! Vaše peniaze budú v bezpečí u nás, kým vám tovar nedorazí.
Viac o garancii >>