chevron_left DVD a Blu-ray prehrávače a rekordéry

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru
Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Podporované disky
Značka Kapacita pevného disku
Typ
Vlastnosti Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

DVD a Blu-ray prehrávače a rekordéry

Značka
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 67 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 67 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
Zoznam ponúk
12 chevron_right chevron_right

V dnešnej online dobe nie je už DVD prehrávač bežnou súčasťou domácnosti. Mnohí z nás sú však stále majiteľmi filmov a nahrávok na DVD a potrpia si na klasiku. V našej ponuke nájdete zariadenia, ktoré okrem prehrania DVD diskov, disponujú aj rôznymi funkciami. Vedeli ste, že prvý DVD prehrávač vynašla spoločnosť Toshiba v roku 1996 v Japonsku? Do celého sveta sa tieto prehrávače dostali až o rok neskôr. Blu-ray prehrávače sa na trhu objavili až v roku 2003, kedy spoločnosť Sony predstavila prvý prehrávač s označením BDZ-S77. S pomocou týchto prehrávačov si budete môcť pustiť vaše obľúbené filmy, seriály, nahrávky alebo videá z dovoleniek, rodinných udalostí.

Blu-ray prehrávače

Na rozdiel od predchodcov Blu-ray prehrávača poskytujú kvalitnejšie zobrazenie farieb, rozlíšenie a podporujú novšie technológie ako napríklad HDR a niektoré modely aj 3D obraz. Blu-ray prehrávače s pripojením WiFi alebo LAN môžete pripojiť k domácej sieti alebo internetu a tým vám umožnia spustiť obsah z úložísk alebo sledovať Netflix či YouTube.

Blu-ray prehrávač
DVD prehrávač

DVD prehrávače

DVD prehrávače sú v súčasnosti vytláčané streamovacími službami, ale na rozdiel od nich môžete prehrávať vaše obľúbené filmy, seriály alebo ďalšie nahrávky, ktoré máte na DVD. Prehrávače ľahko prepojíte s vašou televíziou pomocou SCART alebo HDMI kábla. Sú vybavené USB vstupom pre pripojenie flash pamäte alebo externých diskov.

Prenosný DVD prehrávač

Prenosné DVD a Blu-ray prehrávače sú vhodné pri kempovaní alebo dlhých cestách, pokiaľ práve nemáte k dispozícii notebook. Prehrávače sú vybavené mechanikou a displejom, ktorý môže byť aj otočný. Na prehrávačoch si tak napríklad v stane môžete pustiť váš obľúbený film alebo prezrieť urobené fotografie či videá.

Prenosný DVD prehrávač
DVD prehrávač do auta

DVD prehrávač do auta

DVD prehrávače do automobilov sú ideálnym riešením pre dlhé rodinné cesty na dovolenku. Počas cesty môžete deťom pustiť obľúbený seriál alebo film, a tak deťom cesta rýchlejšie utečie. Prehrávače môžete napájať z autozásuvky. Niektoré modely majú slot na pamäťovú kartu.

Ako vyčistiť DVD prehrávač?

DVD a Blu-ray prehrávače je potrebné čistiť, aby nedochádzalo k preskakovaniu videa alebo k zrneniu obrazu. Obal prehrávača môžete utrieť vlhkou handričkou, ktorá nepúšťa kusy látky. Do miest, kam sa handrička nedostane môžete použiť vlhký vatový tampón. Čistenie vnútrajška prehrávača je náročnejšie, ak nechcete porušiť záruku prehrávača, môžete kúpiť špeciálny čistiaci disk, ktorý vyčistí čítačku prehrávača. Jednoducho ho vložíte do prehrávača a zvolíte prehranie, disk urobí prácu za vás. Ak sa disk len točí a nečistí, alebo vôbec nezajde do prehrávača, treba dôkladne očistiť interiér prehrávača.

Ako vybrať DVD prehrávač?

Pri výbere vhodného prehrávača sa zamerajte na miesto, kde budete prehrávač používať a aké disky budete do prehrávača vkladať. Ak máte doma Blu-ray disky, odporúčame zaobstarať Blu-ray prehrávač, ktorý umožňuje prehrávanie videí a filmov vo vyššej kvalite. Ďalej sa prehrávače rozdeľujú podľa počtu vstupov a formátov, ktoré prehrávače zvládnu prehrať. Okrem základných vlastností a funkcií môže byť prehrávač schopný vyhľadať a prehrať rádiové stanice.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up