Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left TV, audio, video

Často hľadané

Často hľadané

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

TV, audio, video

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 6 915 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 6 915 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

V modernej dobe sú televízie, audio a video produkty neoddeliteľnou súčasťou našich životov. Pomáhajú nám relaxovať po náročnom dni alebo pomáhajú pri práci. Ich príslušenstvo pomôže k ešte lepšiemu zážitku z filmov alebo hudby. Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku.

Autorádia

Pokiaľ cestuje často autom, oceníte spríjemnenie cesty hudbou alebo hovoreným slovom, ktorú vám poskytnú autorádia. V ponuke nájdete hneď niekoľko druhov rádií s GPS navigáciou, DVD prehrávačom, CD prehrávačom, podporou Bluetooth, digitálnym prijímačom, AUX adaptérom.

Autorádio
Televízia

Televízie

Televízie sú neoddeliteľnou súčasťou skoro každej domácnosti, okrem sprostredkovania klasických televíznych prenosov umožní moderná televízia surfovať po internete, zobrazovať fotky a videá z dovoleniek alebo poskytnú webové aplikácie YouTube, Netflix a HBO Max.

Domáce kiná

K ešte lepšiemu zážitku z filmov alebo vašej obľúbenej hudby vám pomôžu domáce kiná, ktoré s pomocou priestorového zvuku poskytnú vierohodnejšie audio s pocitom, ako by ste sedeli v kine. Súčasťou domácich kín sú receivery, reproduktory a soundbary.

Domáce kino
Satelitný prijímač

DVB-T a Satelitná technika

Pre príjem väčšieho množstva televíznych kanálov je vhodná satelitná technika, ktorá navyše poskytuje aj kvalitnejšie rozlíšenie, niektoré prijímače zvládnu aj 4K alebo Full HD. Pre pozemné, satelitné, internetové a káblové vysielanie je potrebná DVB-T technika, ktorá práve toto vysielanie umožní prijímať.

HiFi systémy a komponenty

Pre kvalitné počúvanie hudby využijete HiFi systémy, ktoré navyše ponúkajú aj množstvo funkcií a technológií. K HiFi komponentom patria reproduktory, receivery, zosilňovače, tunery, prevodníky, prehrávače aj gramofóny.

Hifi systém
Prehrávač

Prehrávače a rekordéry

Kvalitné prehrávače a rekordéry vám poskytnú možnosť sledovať vaše obľúbené filmy alebo muziku. Nájdete širokú ponuku DVD, CD alebo Blu-ray prehrávačov pre vaše filmy. Pre počúvanie vašej obľúbenej hudby oceníte gramofóny, MP3/MP4 prehrávače, mikro alebo mini systémy.

Reprosústavy a reproduktory

Na ozvučenie vášho bytu alebo domu využijete reproduktory, ktoré môžete prepojiť bezdrôtovo aj klasickým káblom. Reproduktory a reprosústavy vylepšia zvuk pri hraní hier, počúvaní hudby alebo filmu. Reproduktory do auta vylepšia zvuk pri jazde autom, na rozdiel od základných reproduktorov potešia aj náročnejších poslucháčov hudby.

Reproduktor
Multimediálne centrum

Multimediálne centrá

Multimediálne centrá vám umožňujú prehrávať hudbu a videá v rôznych formátoch, a pokiaľ majú DVB-T2 tuner sprostredkujú vám aj televízne vysielanie. Niektoré navyše aj podporujú kvalitné 4K, 8K a Full HD rozlíšenie.

Prenosné audio

Na počúvanie hudby a hovoreného slova, napríklad na výlete alebo dovolenke, využijete prenosné reproduktory, rádiá, discmany, diktafóny, prehrávače a rádiobudíky. Prenosné audia majú možnosť vloženia batérií alebo zabudovanú nabíjaciu batériu.

Rádiobudík
Projektor

Projekčná technika a videokamery

Na sledovanie filmov, videí alebo fotiek z dovoleniek či prezentácie na firemných poradách využijete projekčnú techniku. V tejto kategórii nájdete projektory, projekčné plátna a lampy pre projektory. Videokamery vám zaznamenajú prežité chvíle na dovolenkách, výletoch, rodinných oslavách alebo stretnutiach. Rozdeľujú sa na outdoor, autokamery, digitálne a analógové.

Slúchadlá a mikrofóny

Pre ničím nerušené počúvanie hudby pri športe, ceste do práce alebo hraní hier na konzole, počítaču sú určené slúchadlá, ktoré nájdete v niekoľkých prevedeniach, napríklad slúchadlá cez celé uši, na uši, kôstkové a špuntové slúchadlá. Mikrofóny využijete na hranie multiplayerových hier, na spev, na konferenčné hovory alebo na nahrávanie a natáčanie.

Slúchadlá
Zobraziť méně keyboard_arrow_up