Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left TV – Televízie

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
SMART funkcie a aplikácie Obnovovacia frekvencia panelu
VESA uchytenie Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

TV – Televízie

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 1 070 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 1 070 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

V dnešnej dobe máte na výber zo širokej ponuky televízií, pomôžeme vám s výberom vhodnej varianty priamo pre vás. Vedeli ste, že prvý televízny prenos vykonal John Logie Baird v roku 1925? Pozrite sa na našu aktuálnu ponuku.

Smart TV

Radi sa na vašom počítači pozeráte na Youtube alebo Netflix? To všetko vám teraz môže umožniť vaša nová televízia. Okrem týchto aplikácií na televízii môžete púšťať videá alebo prezerať fotky z dovolenky zdieľaním napríklad z vášho mobilného telefónu cez Bluetooth alebo AirPlay.

Smart TV
LCD televízia

LCD TV

Televízie s LCD nahradili staré ťažké CRT televízie. Ich hlavnou výhodou je nižšia spotreba energie, široké pozorovacie uhly a výborný jas a kontrast. LCD televízory sú lacnejšie a ľahšie ako LED televízie preto ich ľahšie namontujete na stenu.

LED TV

V LED televízoroch nájdete diódy nahrádzajúce trubice, ktoré ste mohli objaviť u LCD televízorov. Diódy pomáhajú k dynamickému zobrazeniu farieb a ponúknu vám širšie spektrum zobrazovaných farieb, nižšiu spotrebu energie, vyššiu úroveň jasu a dobrý kontrast.

LED TV
Plazmová Panasonic TV

Plazmové TV

Plazmové televízie pracujú s tekutými kryštálmi, a preto vám dokážu poskytnúť jasnejší obraz, lepšie pozorovacie uhly a prevedenie čiernej farby ako pri CRT televízoroch.

OLED TV

V televízii OLED sú organické diódy, ktoré pri zapnutí vyžarujú vlastné svetlo. Každý zobrazovací bod na televízii svieti samostatne a z toho dôvodu sa vám zobrazí detailnejší obraz aj lepšie farby, textúry a kontrast oproti LED televízorom. Ďalšou výhodou je vyššia úspora energie.

OLED televízia

QLED TV

Technológia QLED je vyvinutá spoločnosťou Samsung, ktorá vylepšila zobrazenie farieb a ponúkne väčšie spektrum farieb a hodnotu jasu oproti LED televízorom. Alternatívou je technológia NanoCell od spoločnosti LG. Na rozdiel od OLED televízorov upravuje svetlo pomocou vrstvy kvantových bodiek na zobrazenie lepších farieb.

4K televízia

Televízory s 4K rozlíšením vám poskytnú ostré detaily obrazu, vyššiu snímkovú frekvenciu a umožní vám sledovať televíziu z menšej vzdialenosti. Okolo polovice 4K televízorov má uhlopriečku 55”.

8K televízia

K výhodám 8K televízorov patrí 4× vyššie rozlíšenie ako pri 4K televízoroch, obraz má jasnejšie farby, jemný a plynulý obraz. Funkcia Upscaling vám prepočíta obraz z 4K na 8K rozlíšenie. Televíziu s 8K rozlíšením nájdete aj s uhlopriečkou 88”.

Výrobcovia televízií

Medzi najväčších výrobcov televízií patrí Samsung, LG, TCL, Sony, Philips a Panasonic.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up