Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Hodinky

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Štítky
Značka
Vodotesnosť Farba Ciferníka Materiál remienka
Strojček
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Hodinky

Kategórie
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 1 894 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 1 894 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
123456 chevron_right chevron_right

S príchodom smartfónov sa z hodiniek stal skôr módny doplnok. Dnešný trh ponúka mnoho designov od minimalistických hodiniek po výrazné a designové kúsky. Hodinky by mali vždy ladiť k zvyšku vášho outfitu a zároveň by vám mali byť na ruke pohodlné. U nás na Aukre nájdete mnoho kusov a veríme, že si vyberiete tie pravé.

Pánske hodinky

Charakter, mužnosť a suverenita. To všetko by mali odrážať pánske hodinky. Hodinky pre pánov sa vyznačujú masívnou konštrukciou a širším remienkom. Mnoho mužov preferuje praktickosť, preto ocenia, pokiaľ majú hodinky aj nejaké prídavné funkcie, ako napríklad stopky. Hodinky tiež voľte podľa príležitosti a profesie, ktorú vykonávate. Vyberať môžete z veľkého množstva hodinárskych a módnych značiek. Medzi tie najvyhľadávanejšie rozhodne patria:

  • Patek Philippe,
  • Longines,
  • Omega
  • a ďalšie.
Pánske hodinky Patek Philippe
dámske hodinky

Dámske hodinky

Dámy od hodiniek vyžadujú predovšetkým to, aby podčiarkli ich outfit a na ruke vyzerali elegantne a noblesne. Dámske hodinky by mali vždy ženu zdobiť a nepôsobiť na ruky príliš robustne. Medzi obľúbené značky patrí Rolex, Tommy Hilfiger alebo Guess či Cartier. Pokiaľ vyberáte hodinky ako darček, zamerajte sa predovšetkým na to, aké šperky žena nosí. Pokiaľ je napríklad milovníčka striebra, rozhodne sa vyhnite hodinkám v zlatých tónoch.

Detské hodinky

Deti príliš nezaujíma, čo hodinky vedia, ale hlavne to, ako vyzerajú. Obzvlášť pokiaľ majú na ciferníku ich obľúbenú postavičku. U detských hodiniek sa fantázii medze nekladú a nájdete ich v najrôznejších farbách a prevedeniach. Pri výbere hodiniek sa predovšetkým zamerajte na to, aby boli odolné voči mechanickému poškodeniu, pretože vaše dieťatko ich rozhodne šetriť nebude.

detské hodinky
starožitné hodinky, vreckové

Ručičkové hodinky

Ručičkové hodinky patria k nestarnúcej klasike a v dnešnej dobe zažívajú veľký boom. Starožitné hodinky majú mnohokrát pre zberateľov nevyčísliteľnú cenu, a to ako náramkové, tak vreckové, takzvané cibule. Ručičkové hodinky však nájdeme aj v modernom prevedení, alebo inšpirované starými modelmi. Tieto hodinky pôsobia na ruke vždy luxusne a hodia sa ako na bežné nosenie, tak aj na zvláštne príležitosti.

Digitálne hodinky

Digitálne hodinky v sebe väčšinou ukrývajú niekoľko ďalších funkcií a neslúžia iba na ukazovanie času. Na dnešnom trhu vedú najmä smart hodinky a tiež smart náramky. Tie je možné prepojiť s telefónom a využívať ich chytré funkcie. Digitálne hodinky sú tiež obľúbené u detí, pretože hneď ukazujú, koľko je hodín.

chytré hodinky
Zobraziť méně keyboard_arrow_up