Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Kompaktné fotoaparáty

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru
Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Vlastnosti Typ snímača
Napájanie
Rozlíšenie
Veľkosť displeja
Funkcia displeja
Optický zoom Formát snímača
Typ pamäťovej karty
Typ objektívu
Funkcia Značka Maximálne rozlíšenie videa
Optická stabilizácia objektívu
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Kompaktné fotoaparáty

Značka
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 102 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 102 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
12 chevron_right chevron_right

Kompakty vynikají svými malými rozměry a hmotností. Věděli jste, že nejmenším kompaktem je Sony RX0 II? Rozměry fotoaparátu jsou neuvěřitelných 59 × 40,5 × 35 mm a váží 132 g.

Kompakty vynikajú svojimi malými rozmermi a hmotnosťou. Vedeli ste, že najmenším kompaktom je Sony RX0 II? Rozmery fotoaparátu sú neuveriteľných 59 × 40,5 × 35 mm a vážia 132 g.

Kompakty na cesty

Digitálne kompaktné fotoaparáty sa vám budú hodiť na cesty do prírody, ich základnou výhodou sú menšie rozmery a nižšia hmotnosť oproti zrkadlovkám. Kompaktný fotoaparát môže vážiť aj 120 g, s ultrazoomom cez 400 g. Keď vyberiete odolnejší kompakt, zvýši sa tým jeho hmotnosť, čo pri dlhších cestách a častejšom fotení už pocítite. Na cesty sa vám bude hodiť Olympus TG-310, Olympus TG-810, Panasonic Lumix FT-4, Canon PowerShot D20 a Nikon Coolpix AW100.
Profi kompaktný fotoaparát

Profesionálne digitálne kompakty vám poskytnú rozšírené možnosti, ako napríklad nastavenie rôznych režimov fotoaparátu (šumu, čas clony, uzávierky), fotiť do formátu RAW a natáčať videá vo Full HD aj 4K kvalite. Fotky vo formáte RAW nestrácajú na kvalite pri následnom spracovaní. S profi kompaktmi budete môcť vytvoriť fotky s rozlíšením 14 Mpx až 24 Mpx, niektoré fotoaparáty dokážu odfotiť až 14 snímkov za sekundu. Náhľad vyfotenej fotky priamo vo foťáku je možný na displeji, ktorý má spravidla 2,7” až 3,5”. Medzi najobľúbenejšie profi fotoaparáty patrí Canon PowerShot G7 Mark II, Canon PowerShot G1 Mark III a Sony DSC-RX100 V.
Ultrazoom s pokročilými funkciami

Kompaktné fotoaparáty s ultrazoomom vám poskytnú možnosť až 80násobného priblíženia, ktoré zaisťuje mechanické posúvanie šošoviek vo fotoaparáte. Ultrazoomy majú displej okolo 3” a fotky odfotíte s rozlíšením 12 až 20 Mpx. Fotoaparáty poskytujú aj ďalšie užitočné funkcie ako stabilizáciu obrazu, poloautomatický a plne manuálny režim nastavenia clony, citlivosti pri tvorbe vašich fotiek, niektoré ultrazoomy sú vybavené aj WiFi a Bluetooth pre ľahšiu manipuláciu s fotkami a videami. K najobľúbenejším ultrazoom kompaktným fotoaparátom patrí Sony CyberShot DSC-HX60, Panasonic Lumix DMC-FZ300 a Sony CyberShot DSC-HX400V.
Ako vybrať kompaktný fotoaparát

Pokiaľ sa chcete venovať bežnému foteniu pri vašich výletoch alebo na rodinných dovolenkách, sú pre vás kompaktné digitálne fotoaparáty ideálnou voľbou. Ďalším dôležitým bodom je uvedomiť si, kto bude fotoaparát používať. Ovládanie kompaktov je veľmi jednoduché, takže voliť môžete aj medzi odolnými, vodotesnými alebo detskými kompaktmi. Ďalšími vašimi možnosťami sú profi a ultrazoomové kompaktné fotoaparáty pre kvalitnejšie fotky a fotky na dlhšiu vzdialenosť.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up