Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Digitálne zrkadlovky

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Stav tovaru
Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Vlastnosti Typ snímača
Napájanie
Rozlíšenie
Veľkosť displeja
Funkcia displeja
Formát snímača
Typ objektívu
Funkcia
Optická stabilizácia objektívu
Značka Typ pamäťovej karty
Maximálne rozlíšenie videa
Typ Zrkadlovky
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Digitálne zrkadlovky

Značka
V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 115 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 115 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
12 chevron_right chevron_right

Nadšenci do krásných fotografií si zaslouží kvalitní fotoaparát. Možná svého nového parťáka najdete právě u oblíbených značek Canon nebo Nikon. Věděli jste, že první veřejně dostupná zrcadlovka vznikla již v roce 1991? Byla to zrcadlovka od společnosti Kodak, Kodak DCS 100.

Nadšenci do krásnych fotografií si zaslúži kvalitný fotoaparát. Možno svojho nového parťáka nájdete práve u obľúbených značiek Canon alebo Nikon. Vedeli ste, že prvá verejne dostupná zrkadlovka vznikla už v roku 1991? Bola to zrkadlovka od spoločnosti Kodak, Kodak DCS 100.

Digitálne zrkadlovky Canon

Spoločnosť Canon patrí k špičke medzi najlepších predajcov digitálnych zrkadloviek, svoju sadu zrkadloviek pomenovala EOS, v ktorej si vyberú všetci, ktorí chcú vytvoriť krásne fotky a videá. Zrkadlovky od Canonu je možné rozdeliť do kategórií:

  • Pre profesionálov –⁠ Najčastejšie kupovaným radom od Canonu je EOS 5D Mark IV, ktorý vám zaistí najväčšiu kvalitu snímok v najjasnejších aj najtemnejších miestach na fotenie s 30,4 Mpx snímačom. Do tejto kategórie môžeme zaradiť fotoaparáty: EOS-1D X Mark III, EOS 5DS, EOS 5DS R.
  • Pre nadšencov – Fotografi ocenia predovšetkým rýchlosť snímača. Zrkadlovka vám poskytne možnosť zachytiť krásne portréty v prírode aj športe. V kategórii pre nadšencov sú na výber fotoaparáty: EOS 6D Mark II, EOS 7D Mark II, EOS 850D.

Digitálne zrkadlovky Nikon

Spoločnosť Nikon vyrobila svoju prvú zrkadlovku v roku 1999 a keďže sa zrkadlovky Nikon pýšia kvalitou vyfotených fotiek a veľkým počtom funkcií, zaradila sa medzi najznámejších a najvyhľadávanejších predajcov digitálnych zrkadloviek. Zrkadlovky od Nikonu je možné rozdeliť do kategórií:

  • Pre profesionálov – Fotografi vyberajú Nikon predovšetkým vďaka odolnej konštrukcii, dlhej výdrži batérií a dvom rýchlym a spoľahlivým systémom automatického ostrenia. V kategórii pre profesionálov sú na výber fotoaparáty: Nikon D6, Nikon D5, Nikon D850 a Nikon D500.
  • Pre pokročilých – Fotografi ocenia pri výbere rýchlosť a presnosť snímača, kvalitu fotografií a odolné telo fotoaparátu. V tejto kategórii si fotografi najčastejšie vyberajú fotoaparáty Nikon D7500 a Nikon D780.

Digitálny fotoaparát zrkadlovka pre začiatočníkov

Zrkadlovky pre začiatočníkov sa vyznačujú ľahším telom fotoaparátu, dlhšou výdržou batérie a možnosťou natočiť 4K UHD videá. V tejto kategórii sú najobľúbenejšími zrkadlovkami Canon EOS 200D, EOS 800D, EOS 77D a EOS 90D. Od spoločnosti Nikon môžete zakúpiť zrkadlovky Nikon D5600, Nikon D3400 a Nikon D3500.

Ostatné digitálne zrkadlovky

Medzi ďalších výrobcov zrkadloviek je potrebné zaradiť aj japonskú spoločnosť Pentax, ktorá teraz patrí pod koncern Ricoh. Výhodou ich fotoaparátov je vyššia odolnosť – model Pentax K–70 je prachotesný a odolný voči väčším poveternostným podmienkam. Zrkadlovka dokáže odfotiť až 6 snímok za sekundu. Medzi ďalšie modely od firmy Pentax je možné zaradiť Pentax 645Z, Pentax KP, Pentax K-1 Mark II a Pentax K-3 Mark III.

Zobraziť méně keyboard_arrow_up