Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.
UKONČENÉ
Ponuka už žiaľ skončila, ale nižšie sme vám našli zopár podobných.

Podobné ponuky k skončenej ponuke

FiiO E07K ANDES - TV, audio, video
FiiO E07K ANDES - TV, audio, video
FiiO E07K ANDES - TV, audio, video
FiiO E07K ANDES - TV, audio, video
1 z 3
Použité

FiiO E07K ANDES

Zobraziť originál 
Skončené
1 prihadzoval
50,31 €
Ukončené v sobotu 12. 8. 2023, 12:04:46
Vyhrané používateľom b...2
Bezpečné prihadzovanie s Aukro Ochranou kupujúcich
Nakupujete od overeného predajcu
Doprava a platba
Packeta na výdajné miesto Od 2,90 €
Packeta na výdajné miesto Od 3,57 €
Kartou online
Bankovým prevodom
Podrobnosti
FiiO E07K ANDES
Popis predmetu
Stav tovaru
dlhšia doba používania, funkčný tovar
Značka

Predavam Fiio 07K Andes DAC. Plne funkcny, len velmi lahko pouzivany. Ziadne skrabance ani tukance. Cely cas bol silikonovom obale a s nalepenou foliou (jedna nepouzita je takisto v krabicke). Predavam z dovodu nevyuzivania. Uz ho mam roky, ale nikdy som ho velmi nepouzival. Prislusenstvo je vsetko, okrem Jack-Jack kablu. Plus este baterka uz asi nebude nic moc. Predsa len uz je to par rokov, co som si tento DAC kupoval. Slabsia, ale funguje. Treba s tym pocitat.

Ofiko popisok:


DAC (digitálně analogový převodník) se sluchátkovým zesilovačem malých rozměrů s podporou až 96kHz/24bit audio signálu, který slouží pro převod digitálního signálu na analogový nebo jako sluchátkový zesilovač, OLED displej s rozlišením 128 x 64 bodů a LED indikace stavu baterie, výstupní výkon až 250mW, 3,5mm jack a USB vstup signálu (slouží i jako nabíjení), 2x 3,5mm jack výstup pro sluchátka a reproduktory, Li-ion baterie s kapacitou 1200mAh a výdrží až 20 hodin provozu; ovládání basů, výšek a hlasitosti; možnost zablokování tlačítek.

Viac infa aj tu - https://www.alza.sk/fiio-e07k-andes-d419217.htm a tu - https://www.trustedreviews.com/reviews/fiio-andes-e07k .

Predavam Fiio 07K Andes DAC. Plne funkcny, len velmi lahko pouzivany. Ziadne skrabance ani tukance. Cely cas bol silikonovom obale a s nalepenou foliou (jedna nepouzita je takisto v krabicke). Predavam z dovodu nevyuzivania. Uz ho mam roky, ale nikdy som ho velmi nepouzival. Prislusenstvo je vsetko, okrem Jack-Jack kablu. Plus este baterka uz asi nebude nic moc. Predsa len uz je to par rokov, co som si tento DAC kupoval. Slabsia, ale funguje. Treba s tym pocitat. Ofiko popisok: DAC (digitálně analogový převodník) se sluchátkovým zesilovačem malých rozměrů s podporou až 96kHz/24bit audio signálu, který slouží pro převod digitálního signálu na analogový nebo jako sluchátkový zesilovač, OLED displej s rozlišením 128 x 64 bodů a LED indikace stavu baterie, výstupní výkon až 250mW, 3,5mm jack a USB vstup signálu (slouží i jako nabíjení), 2x 3,5mm jack výstup pro sluchátka a reproduktory, Li-ion baterie s kapacitou 1200mAh a výdrží až 20 hodin provozu; ovládání basů, výšek a hlasitosti; možnost zablokování tlačítek. Viac infa aj tu - https://www.alza.sk/fiio-e07k-andes-d419217.htm a tu - https://www.trustedreviews.com/reviews/fiio-andes-e07k .
Ponuka č. 7014051853 Vystavené 02.08. 12:08 Zobrazenie: 126