Vaše internetové pripojenie je späť. Aby všetko fungovalo správne, kliknite pre opätovné načítanie stránky
Nie ste pripojení na internet. Skontrolujte svoje pripojenie a skúste to prosím znova.

chevron_left Bankovky – 0 Euro Souvenir

Parametre zrušiť filtre Typ ponuky
Cena (€)
Lokalita
Do vzdialenosti km
Parametre ponuky
Stupeň zachovalosti
UNC
Perforácia
Rok vydania
Zberateľská oblasť
Doba dodania (od obdržania platby)
Vystavené pred
Končiaca za menej ako

Bankovky – 0 Euro Souvenir

Sběratelské eurobankovky 0 Euro Souvenir

V mojom okolí

Na zobrazenie ponúk vo vašom okolí potrebujeme mať prístup k polohe. Povoľte prosím túto funkciu vo vašom zariadení.

Našli sme vám celkom 1 247 ponúk O výsledkoch
Zoradiť podľa:Relevantnosť, najlepšia zhodakeyboard_arrow_down
Relevantnosť:
done najlepšia zhoda
Cena:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Cena vrátane prepravy:
done najlacnejšie
done najdrahšie
Počet kupujúcich:
done najmenej
done najviac
Čas:
done práve končiaci
done najnovšie
favorite Strážiť podobné ponuky
Našli sme vám celkom 1 247 ponúk O výsledkoch
Zoznam odporúčaných ponúk
Zoznam ponúk
123456 chevron_right chevron_right

História a myšlienka suvenírov v podobe bankoviek spočíva v podpore návštevnosti zaujímavých turistických lokalít, zoo, výstav, zberateľských veľtrhov, na podporu slávnych osobností, miest a miest. Každý kus je originálny, a to vďaka použitým ochranným prvkom, ktoré nájdete na skutočných bankovkách, ako je napríklad bavlnený papier s vodoznakom, sériové číslo a UV ochranné vlákna. Vďaka veľkému záujmu sa však z turistických suvenírov veľmi rýchlo stal aj zberateľský artikel, ktorý sa teší veľkej popularite, a tak nie je výnimkou, že sa na ne stoja veľké fronty ešte pred spustením predaja.

0 euro karel gott

Hodnota a popularita

Koncept Euro Souvenir navyše funguje v rámci celej Európy. Pokiaľ teda pôjdete na dovolenku, je veľká šanca, že si odtiaľ môžete odviesť ďalšie kúsky do zbierky, ktoré si potom môžete uložiť do špeciálnych albumov. Zberateľské ceny sa odvíjajú podľa motívov a ich populárnosti a tiež podľa počtu vydaných kusov. Predajná cena v automate je 2 €, avšak neskoršia zberateľská cena sa pri veľmi populárnych kusoch môže pohybovať aj v stovkách eur za kus. Každý má teda šancu získať do zbierky zaujímavosť, ktorá môže veľmi rýchlo nabrať na hodnote. Jedným z takých príkladov môže byť napríklad suvenír s Karlom Gottom, ktorého cena vystúpila raketovo hore a každý, kto si vystál front, mohol byť na druhý deň razom o niekoľko stoviek bohatší. Medzi ďalšie zaujímavé suveníry, ktoré sa veľmi dobre zhodnotili, je napríklad Praha a Jiřina Bohdalová.

Súčasná podoba

Pokiaľ sa pozriete na niektoré zahraničné suveníry a porovnáte ich s českými, určite si všimnete, že sa venuje veľká pozornosť grafickému stvárneniu, predovšetkým vďaka spojeniu s vynikajúcimi grafikmi. Rovnako sa sústredí na obmedzenie emisie celkového nákladu, aby si tak suveníry zachovávali predovšetkým nielen pamätnú, ale aj zberateľskú hodnotu. Niektoré suveníry si stále môžete často zakúpiť dodatočne vo výdajných miestach, avšak už za vyššiu cenu ako v automate, aktuálnu dostupnosť je možné si kontrolovať na stránkach predajcu.

Tento popis pre vás pripravil odborník na bankovky – Robert Kurucz

"Když před 17 lety jako milovník historie začínal sbírat, v té době si neuvědomoval, kam jej sběratelství zavede – na veletrhy, do zahraničí k mezinárodním prodejcům a sběratelům z celého světa, k zakládání sběratelských stránek a diskuzí, pořádání přednášek i obchodování. Nyní je rád, když může pomáhat v rozšiřování sbírek jak u začínajících, tak i pokročilých zájemců především o bankovky v té nejlepší kvalitě. Na Aukru obchoduje již 15 let, a proto své zkušenosti rád využije k tomu, aby se zde mohla rozvíjet vysoká kvalita služeb pro sběratele."

„Keď pred 17 rokmi ako milovník histórie začínal so zbiaraním, v tom čase si neuvedomoval, kam ho zberateľstvo zavedie – na veľtrhy, do zahraničia k medzinárodným predajcom a zberateľom z celého sveta, na zakladanie zberateľských stránok a diskusií, organizovanie prednášok aj obchodovanie. Je rád, keď môže pomáhať v rozširovaní zbierok ako u začínajúcich, tak aj pokročilých záujemcov predovšetkým o bankovky v tej najlepšej kvalite. Na Aukre obchoduje už 15 rokov, a preto svoje skúsenosti rád využije na to, aby sa tu mohla rozvíjať vysoká kvalita služieb pre zberateľov ."

Robert Kurucz
Zobraziť méně keyboard_arrow_up